Calibra Yeniden Doğuyor...

Hasan siyahtan sıkılırsan; beyaz, turkuaz, kırmızı bir de Cengiz'in (cc) arabasının rengi da fena durmuyor.

Hasan siyahtan sıkılırsan; beyaz, turkuaz, kırmızı bir de Cengiz'in (cc) arabasının rengi da fena durmuyor.

birde su aralar mercedeslerin bi gri tonu var özellikle cla da süper duruyor.aslında böyle bir renk calibraya cok yakışabilir..

2014-Mercedes-CLA-rear_2.jpg

arac cok iyi olacak bu gidişle.. planlarınızda varmı bilmiyorum ancak araca daha yakısacak bir jantda aldınızmı mükemmel olacaktır

Planda var da, jantla beraber lastik ebatlarını değiştirmek istiyorum.. onun için lastiklerin bitmesini bekliyeceğim biraz.. hem bütçemi de ayarlamış olurum.. Yakın zamanda kıpırdayacak fazla yerim kalmadı :D

Abi beyaz benimde hoşuma gidiyor, turkuaz ve kırmızı pek sarmıyor beni :) Calibranın kırmızısı değilde böyle daha ateşli koyu metalik bi kırmızı olabilir..

bide kafamda şu yeşiller vardı, ama aracı komple soyup renk değiştirmek, çok zaman kaybettirecek artık arabasızlık tak etti canıma :D Dıştan boyandığı zamanda içi dışı farklı olmasın diye orjinalde kaldım şimdilik.

4538175507_61957f1259.jpg

b13calibra.jpg

birde su aralar mercedeslerin bi gri tonu var özellikle cla da süper duruyor.aslında böyle bir renk calibraya cok yakışabilir..

2014-Mercedes-CLA-rear_2.jpg

Evet bu renkte güzelmiş.

Araç basıkken bu jantlar hoşuma gidiyor ama, yüksek olursa çok kötü duruyor.

12022010352.jpg

Güzel jantların hiç biri normal çamurluklara sığmıyor calibra da :D

Calibra1.jpg

m3gd.jpg

2xdb.jpg

h090.jpg

jt7f.jpg

Bu resimleri boyacı kendi çekip whatsapp tan attığı için kalite yok :D

xhw5.jpg

0pu7.jpg

zisj.jpg

chmn.jpg