# Caltun Garage #

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cihad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hayırlı uğurlu olsun... siyah renk gerçekten güzel.. bizim evin buralardan geçiyo bitane siyah corsa d camlarda filmli... jantlar orjinal ama adamın farları dehşet.. şu orjinal far paketinden mi taktırmış yoksa sonradan zenon mu bilmiorum ama direk fark yaratıyo... plakası MTN 77 ama sahibini tanımıyorum...

boya koruma pasta cila gibi işlemlerin fiyatı ne kadar ????

ben burda garajda yıkatıyorum arabayı süngerli yıkama 9-10 lira arası.. cilalı şampuan yerine normal bi madde kullanıyolar ama güzelde oluyo.. yıkama fiyatı bence normal yani 10 lira çokta az deil... benim arkadaş kendi cilalı şampuan alıp yıkatırken şampuan koyduruyo problem yok yani....

kazasız belasız çok güzel siyahın havası bambaşka yaw

hayırlı uğurlu olsun... siyah renk gerçekten güzel.. bizim evin buralardan geçiyo bitane siyah corsa d camlarda filmli... jantlar orjinal ama adamın farları dehşet.. şu orjinal far paketinden mi taktırmış yoksa sonradan zenon mu bilmiorum ama direk fark yaratıyo... plakası MTN 77 ama sahibini tanımıyorum...

boya koruma pasta cila gibi işlemlerin fiyatı ne kadar ????

ben burda garajda yıkatıyorum arabayı süngerli yıkama 9-10 lira arası.. cilalı şampuan yerine normal bi madde kullanıyolar ama güzelde oluyo.. yıkama fiyatı bence normal yani 10 lira çokta az deil... benim arkadaş kendi cilalı şampuan alıp yıkatırken şampuan koyduruyo problem yok yani....

100lira - pasta cila boya koruma işte yağmur için bişiler; ama pazarlık payı var yani. Genel fiyat 100lira

Ayrıca istanbulda nadir 10liraya yıkama bulmak bu kadar kalitede.

maaşallah ,kazasız belasız, güle güle kullan...

güzel kareler güzel araba maşallah.allah kaza bela vermesin ama bence xenon dan önce poverbox yaptırsan keyfine keyif katarsın.bende ciddi ciddi artık corsa 1.3 cdti 90 hp lik 6 ileri versiyonu düşünmeye başladım...

resimdeki kareler pasta cila ve boya koruma atıldıktan sonramı çekildi?

Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan bu arada

resimdeki kareler pasta cila ve boya koruma atıldıktan sonramı çekildi?

Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan bu arada
Teşekkürler, evet pasta cila boya korumadan sonra.

Geri