# Caltun Garage #

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cihad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
güzel araba kazasız belasız kullanman dileğiyle....

Ahh izmirde olucaktı:D Bişey yapmana gerek yok kardeşim çıkar güneşe deki bu kılcal çizikleri göster bu neden böyle de işten anlayan bi tanıdığım baktı beğenmedi hiç de bunların olmaması gerekiyormuş falan de ama adamın üstüne birden gitme:D 2 adet Mikrofiber bez+1 mikrofiber yıkama eldiveni+ Tuzsuz oto şampuanı al herhangi bir tanesi olabilir(cilalı tercih edersen daha iyi parlar)

Araban benimki gibi kalsın msn'im profilimde var ekle inceliklerini anlatırım:D

TuourAncalime'nin tavsiye ve uzaktan katkılarıyla.. Aracımın yeni resimleri ve son hali diyelim.

8K Xenon sis ve kısalara , spoiler, kaliper ve kampana boyama.Umarım kılcal çizikleri götürebilmişizdir:)

Daha iyileri sizlere nasip olsun.

Corsa8.jpg

Corsa9.jpg

Corsa1.jpg

Corsa10.jpg

Corsa6.jpg

Corsa2.jpg

Corsa3.jpg

Corsa4.jpg

Corsa5.jpg

Corsa7.jpg

Corsa11.jpg

Corsa12.jpg

Çok çok güzel bir araç,hayırlı olsun,kazadan beladan uzak tutsun allah..

cihad hayırlı olsun akrabamda war aynısından gerçekten bi arabanın fren gaz medalı bukadar yumuşak bukadar güzel olurmu? :) Allah kaza bela vermesin abimizinde dediği gibi güle güle kirlet :)

Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Frenleri gerçekten olağan üstü yumuşak; fakat benim balataların değişmesi lazım. gırr gurr hartt hurtt gibi sesler geliyor :)

Kazasız belasız inşallah. Cayır cayır parlıyor. :D

Allah kaza bela vermesin güzel araç.Ayıp olmazsa; kaça mâl ettiniz aracı?

Allah kaza bela vermesin güzel araç.Ayıp olmazsa; kaça mâl ettiniz aracı?

Eyvallah. aracı 23.500'e aldım. Spoiler 120lira'ya geldi montaj dahil. Xenonların tanesi 150-160 +montaj 40lira. Kaliper kampana boyamada 30lira; fakat kendinizde yapabilirsiniz.Egsoz 50lira. Lumar cam filmide bi 300 falandı herhalde. Boya korumalar falan ne kadar tuttu bilmiyorum; ama harcamışımdır 400lira.

Yıkadım Bide cila attım resim çekme hissi geldi içime ve çektim, buyrun resimler.
Corsa13.jpg

Corsa14.jpg

Corsa15.jpg

Corsa16.jpg

Corsa17.jpg

Corsa18.jpg

Geri