cam çatladıı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan onurhmk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

onurhmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar değişik bişey başıma geldi arabayla gelip evimin önüne yanastım cam biraz pisti bi kova su döktüm ewe girdim bi süre sonra arabayı garaja alıyım dedim koltuga oturdum bide ne göreyim cam bastan aşşa çatlamış:( bu olay sizce neden gercekliştirmiş bide ne kadar taktıra bilirim bilginiz varsa yazarsanız sevinirim...

Şok etkisi hiç cama su dökülürmü? hele araba camı içeriden sıcak dışarıdan soğuk su veya tam tersi şok etkisi yapar çatlatır

daha önce küçük bir çatlak vardır kenarlarda siz suyu dökünce selim abinin dediği gibi çatlak uçtan uca büyümüştür. benimde cam sağ taraftan ortaya kadar çatlaktı, yaz günü aracı buz gibi suyun altına soktum :D sonra mı? boydan boya nur topu gibi bir çatlağım var şuan :kop: ben sorduğumda 150 lira civarı fiyat vermişlerdi vectra b için.

:):):) hiç aklıma gelmedi ya yorgundum öyle doktum bi kova su girdim ewe bakmadım bile arkama:):)

daha önce küçük bir çatlak vardır kenarlarda siz suyu dökünce selim abinin dediği gibi çatlak uçtan uca büyümüştür. benimde cam sağ taraftan ortaya kadar çatlaktı, yaz günü aracı buz gibi suyun altına soktum :D sonra mı? boydan boya nur topu gibi bir çatlağım var şuan :kop: ben sorduğumda 150 lira civarı fiyat vermişlerdi vectra b için.
sanmam şok etkisi nelere kadir bir bilsen o araba kaloriferden cam sıcak ise soğuk su veya soğuk cama sıcak su hiç iyi gelmez:( o yazın etkisinden o kadar olur ama kışın ??? hiç çatlak olmazsa bile olur

:):):) hiç aklıma gelmedi ya yorgundum öyle doktum bi kova su girdim ewe bakmadım bile arkama:):)
Sıkılma olacak varmış zaten anlık dalgınlık yorgunluk sebep oluyor olacağa canın sağolsun sana birşey olmasın kaza olmasın

Sıkılma olacak varmış zaten anlık dalgınlık yorgunluk sebep oluyor olacağa canın sağolsun sana birşey olmasın kaza olmasın

aynen öyle üzüldüğümden değil ya olan oolmuş daha kötüsü olmasında yaza muayne var o zmana yapdırmak lazım gecirmezler gececegini bilsem öyle geziyom zaten:)

Geçmiş olsun aracın yaptığı masrafta gözüm yok ama araç arıza yaptımı insanın moreli bozuluo onca para döküon ancak bi sorun açtımı insan canı sıkılıo

Geçmiş olsun aracın yaptığı masrafta gözüm yok ama araç arıza yaptımı insanın moreli bozuluo onca para döküon ancak bi sorun açtımı insan canı sıkılıo

aynen öyle kardeş ya ne kadarda olsa takıyo insan aracda rolantı oyanamsı var o kadar yere sorduk adam bütün opellerde var o 99 cd lerde dedi bişey olmaz dedi ama yok içim gidiyo ya bi kere kullanırken rakat olamıyorum gözüm yolda değil stop ettimi diye bakıyom kıllandıkya bikere

Geri