car300 şifre(code)cözme Resimli anlatım

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yardım. teyimde "safe" diye bi uyarı veriyor ve teyp çalışmıyor.

bana bi numara vermişlerdi arabayı aldğımda ı numarayı buldum "7834" de bu numarayı teybe nasıl gireceğim ben. yardımmm

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=28187 bu sana yardımcı olur

hasanusta23' Alıntı:
selam ben bu proğramı indirdim ama başlangıç için şifre istiyor yardım edermısınız?

sifresi opelim.net

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
blaupunkt car 300 yardım

http://www.dragturk.com/forum/index.php?showtopic=11021
index.php
meraba arkadaşım car300 teybimvar kaset çalarlı dijital bir konuda yardım lazım mumkunse eğer teybin göstergesinde dereceyi aktif hala getiremiyorum ekranda çalışıyor yani00,00 gösteriyor. ayrıca bu teyiplerde yolbilgisayara km benzin miktarını gösteri yormu ben şahsen teybin konsoldaki iki tane olan tuşuna basılı tut tum ilk önce f 12 çıkıyor şanzımanı sonra f 171 diyor ve araç hareket halindeykende +52kmh yazı yor araç park halinde iken ise 00,00 kmh diyor tabi hareket halinde 52 oluyor 32 oluyor değişi yor sorum yolbilgisayarı varmı aracım 1996 model f kasa otomatik astra .. yardımın için saol. arkadaşım..blaupunkt car 300

Son düzenleme:

OPELIM_NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.dragturk.com/forum/index.php?showtopic=11021
index.php
meraba arkadaşım car300 teybimvar kaset çalarlı dijital bir konuda yardım lazım mumkunse eğer teybin göstergesinde dereceyi aktif hala getiremiyorum ekranda çalışıyor yani00,00 gösteriyor. ayrıca bu teyiplerde yolbilgisayara km benzin miktarını gösteri yormu ben şahsen teybin konsoldaki iki tane olan tuşuna basılı tut tum ilk önce f 12 çıkıyor şanzımanı sonra f 171 diyor ve araç hareket halindeykende +52kmh yazı yor araç park halinde iken ise 00,00 kmh diyor tabi hareket halinde 52 oluyor 32 oluyor değişi yor sorum yolbilgisayarı varmı aracım 1996 model f kasa otomatik astra .. yardımın için saol. arkadaşım..blaupunkt car 300

Arkadaşım anlttıklarının hiçbirisi teybin özelliği değil.
O ekran ortak ekran. dercen göstermiyosa aracın ön tarafında termostatı vaardır. Yol bilgisayarlı teyp olmaz. Aracın çeşitli yerlerinde bilği toplayacak sensörler olması lazım. öyle yol bilgisayarına dönüşmez.

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki o göstewrgeler ne olu yor

Arkadaşım anlttıklarının hiçbirisi teybin özelliği değil.
O ekran ortak ekran. dercen göstermiyosa aracın ön tarafında termostatı vaardır. Yol bilgisayarlı teyp olmaz. Aracın çeşitli yerlerinde bilği toplayacak sensörler olması lazım. öyle yol bilgisayarına dönüşmez.

mrb arkadaşım o gösterge ne olu yor yani araca ekstradan elektronik ilavesi yapılabilirmi demiş olduğun ortak ekran ozaman işe yarar mı peki..

ocanner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
img4589mo8pt0.jpg

adszpc5.png

sonrakihm1.png

Yukarıda resimde görüldügü gibi teyp'in sağ tarafında (T veya X ile başlıyabilir) Bu harten sonraki numaraları programa aynı sekilde giriyoruz ((her teyp icin bu numara farklıdır,aynı numarayı baska bi teyp icin kullanamazsınız)) numaraları girdikten sonra Propoeitej butonuna batsıktan sonra yesil kutuda cıkan 4 haneli numarayı teyp'imize giriyoruz hayırlı olsun

Buyrun!! programı burdan indirin,kullanıp sekli anlattığım gibidir,ilerleyen zamanlarda diğer modellerin code programlarını eklicem.sunuda belirteyim sadece car300 icindir diğer hic bi modeli acmaz

Zip Şifresi: opelim.net

abi siteni adresini tam olarak alabilirmiyiz

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
indirmek için link göremedim

besyolu80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi marka teyp oluyor abisi bu ya anlayamadim olayi benimkini orjinal teybini sokmusler almadan once simdi uzerinde mp3 calarli bir teyp var ona uyarmi teşekkur ederim

burak454545

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ccr 600 ü nasıl aça biliriim peki