(CCC) Corsa C Can'dır :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Mst
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
maşallah çok güzel görünüyor... ama ön cam filmi şart, birde laguna ön tampon lip ile harika görünürdü bence;)

maşallah çok güzel görünüyor... ama ön cam filmi şart, birde laguna ön tampon lip ile harika görünürdü bence;)
Lip konusunda süprizim var, haftaya. :D

Ön cam filmi ise diğer camlara çektirdiğim zaman abim sık sık uzun yolda kullanıyordu arabayı, onun için çok sağlıklı olmayacağını düşünmüştüm, şimdi havalar biraz daha güneşlensin, çektireceğim. :rolleyes:

Cam filmi konusunu biraz erteledim, lip olarakta Astra H kasanın makjaylı modelinin lipini almıştım boşta duruyorken arkadaşımın Honda Vti'a taktık lipi. :D Şu an güncelleme ön logoyu gerçek karbon renkli folyo ile kapladım, artı olarakta marşbiyer ve ona uyumlu olan çamurluk dodikleride beklemede halen, bugünlerde biraz yoğun olduğumdan birde kaportacının nazı hiç bitmediğinden taktıramadım onları, kısmetse birkaç haftaya lip, marşbiyeller ve dodikler takılır inş. ;)

Bu arada geçen haftalarda çekim yaptık, henüz fotoğrafların hepsi elime geçmedi, devamı gelecek.. :cool:

13103_10151346002129541_776207707_n.jpg

Bu foto ' yu bizim Halil çekmiş gibi sanki :)

kendı aracıma bakıyorum sankı boyle gorunce tek fark yazılarım yok benım :)

Hocam napmissin aracın tüm orjinalligi gitmiş sanki daha eski bir görüntüsü olmuş :(( sadelik bu araçta daha iyi duruyor

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri