cd 30 'mp3 yapabilmek?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan orkun19
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

orkun19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar. benim combo'da mevcut bulunan cd 30 cd çalarımı mp3 çalacak şekilde ayarlayabilir miyiz?
Bu konuda bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.
ş,mdiden çok teşekkürler.

öncelikle ilk mesajda kendinizi arşivinde tanıtıyorsunuz :) CD okuyucu lens ile alakalı bişey ve bunu yapmanın tek yolu CD çaları komple değiştirmektir... şimdiye kadar Track CD çalan aleti mp3 e çevirebileni görmedim duymadım...ama belkide vardır öyle bişey :)

slm arkadaşlar. benim combo'da mevcut bulunan cd 30 cd çalarımı mp3 çalacak şekilde ayarlayabilir miyiz?
Bu konuda bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.
ş,mdiden çok teşekkürler.
Merhaba
malesef olmaz çünük mp3 farklı bır müzük sikiştirma formatıdır mp3 çalması için cihaz hartvery değişikliği olması lazım oda cihaz değişmiyle olur

iyi günler

İzmir'de bunu yapan birileri olduğunu duymuştum. Cihazın içindeki bazı chiplerin içine yeni program atıyorlarmış. Öğrenmeye çalışacağım. Bu iş sadece cihazın programı ile ilgili. cihaz cd okumaya devam edecek. sadece okuduğu dataların formatının mp3 kodlamasına göre olması gerekiyor. Cihazı dvd'ye çevirecek olsak ancak laser gözü değiştirmemiz gerekli. saygılar.

track çalar olan teybi mp3 e çevirme gibi bir olay mümkün değil mümkün olsa bile yeni teyp parası harcarsınız bence cd30 mp3 olan astradaki teyplerden araştırın.

iyide cd30 mp3 çalıyor zaten

7643103310_20681_LO.JPG

9_9_bf621b91-7068-402d-b3f4-10df44633a48.jpg

Maalesef benimkisi sadece cd30 modeli...

o zaman arkadaşım internette teybini satarsan çok ucuz fiyatlara çıkma cd30 mp3 bulabilirsin sahibinden de çok rast gelmişdim..

cd30 mp3 alırsan önceki teybinde olmayan mp3 çalma özelliği olur

Geri