cd 30 'mp3 yapabilmek?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan orkun19
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sanırım mp3 le beraber ek bir kaç özellik daha gelir senin normal cd30 teybinden illa mp3 dışındada bir iki artısı daha vardır araştırırsan bulabilirsin farkları..

söylemek istediğim bu teyplerin takas fiyatı . yani benimkini satıp üstüne ne eklemeliyim? ya da "senin teybi şu kadar sayarım, üstüne bu kadar isterim"gibi.

kendi teybinin piyasasını araştır derim cd30 mp3 çalarlar 500TL civarında senin teypte ortalama 100-200 falan civarındadır

aslında cd30 mp3 teyp 300 tl ye satıldı haziranda arkadaşım astrasındaki teybi satmışdı cd30 mp3 ler piyasada bolcana var çünkü epey teybini değiştiren var orjinal teyiplerde ellerinde kalıyor onlarıda paraya çevirmek için satıyorlar..

sonra arabayı satarkende alıcı diyorki orjinal teybi nerde adamda yok diyor bu daha iyi afili dvd bluetooth navigasyon var diyor alan adamda banane kardeşim orjinali bu arabanın nasılsa bana öyle ver diyor sonra milet gidiyor bu seferde zamanında 300 e sattığı teybi gene 500 e alıp arabasına takıyor :D :D :D

Teybini satamayı yeni teyp almayı düşünüyorsan
Mevcut CD30 teybini araçtan sökmeden Tech2 ile ekranını sıfırlatmayı unutma.
CD30mp3 teyp alırkende mutlaka kodlu almayı unutma.
Onun kodu ile bilği ekranın tekrar kodlanacak.
unutma.

hepinize ilginizden dolayı teşekkür ediyorum. Forma yeni girmiş olmama rağmen bu gösterdiğiniz alaka beni çok mutlu etti. uyarılarınızı dikkate alacağım.

Geri