cd takıyroum tanımıyor cd30 teyp

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan darkmoon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
lensi temizlemeyi denemeyide unutma lens temizleyici cdler var..yavaş yazdır cdleri 8x-16x mesela.. neroda mp3 yapma veri olarak yazdır..tdk maxell memorex verbatim phlips gibi cd-r markalarını kullan

sorunun sebebi bunlardan biri olabilir bende lens temizleme yoluyla sorun çözüldü..son çare lensin değişmesi lazım

evet aynı sorun bedede vardı 17 tl ye hama cd lens cleaner var koyup 30sn okutuyosun sonra taş plağı koysan bile okuyoo :) en azından bede öyle oldu benimki cdr 500

tek o cd de problem yapıyor ama diğerlerinde pek bir sıkıntım yok lens temizleme cd leri deilerde iyicine bozuyormuş ben önce düşük hızda kaliteli bir cd deniyim verbatim gibi teknosadan alırım zaten data olarak yazıyorum mp3 leri neroda 24 de yazdım geçenkini bu sefer bir 8 de yazıyım

birde neroda mp3 müzik kutusu seçeneği var orda yazdır

Nero kullanıyorsan lisanlı değilse nero sıkıntı yaratıyor. CD kopyalarken cd başına telif hakkı bilgisi kodluyor lisansız programda bu kodlamayı pas geçiyor.
aracın CD30 MP3 çalar teybi ilk başta CD takınca bu alanı okuyor lisanssız bir CD takıldıysa görmüyor cd yi.

Nero dışında bir programda kopyala
ben araç için mp3 yapıcaksam CDBurnerXP Pro kullanıyorum içine 30 mp3 attım bir CDyi daha sonra beğendiğim birkaç mp3 daha cd nin(CD-R) boş alanına yazabiliyorum.
Yazarken CD 8x aşma

Programı istersen sitesinde var (TÜRKÇE) Ücretsiz...
http://www.cdburnerxp.se/

Son düzenleme:
Nero kullanıyorsan lisanlı değilse nero sıkıntı yaratıyor. CD kopyalarken cd başına telif hakkı bilgisi kodluyor lisansız programda bu kodlamayı pas geçiyor.
aracın CD30 MP3 çalar teybi ilk başta CD takınca bu alanı okuyor lisanssız bir CD takıldıysa görmüyor cd yi.

Nero dışında bir programda kopyala
ben araç için mp3 yapıcaksam CDBurnerXP Pro kullanıyorum içine 30 mp3 attım bir CDyi daha sonra beğendiğim birkaç mp3 daha cd nin(CD-R) boş alanına yazabiliyorum.
Yazarken CD 8x aşma

Programı istersen sitesinde var (TÜRKÇE) Ücretsiz...
http://www.cdburnerxp.se/

teşşkürler şimid deniyorum bu progrmaı indirip 8 de yazıyım yarın takıp cd yi bakarım tanımassa neroda denerim gene olmassa cd rom temizliyici alıcaz artık

Birde CD yazımı sırasında açık bir program varsa kapat kullanma :D yazım bitene kadar pc kurcalama kısaca...
Bellek açısından Cd ye etki ediyor.Bellekteki düşmeler inişler çıkışlar oynamalar CD de takılma noktaları yaratıyor cizik olmayan bir cd de çalarken cıycuy cızır cızır gibi sesler takılmalar duymak istemezsin =)

programı indirdim kurdum şu anda yazıyorum ama 52x de yazıyor kendi otomaitk bir daha deniycem şu toplama yapdığım albüme varya :D bir kutu cd harcadım inat ettim hırs yaptım çaldırtıcam :D

programı indirdim kurdum şu anda yazıyorum ama 52x de yazıyor kendi otomaitk bir daha deniycem şu toplama yapdığım albüme varya :D bir kutu cd harcadım inat ettim hırs yaptım çaldırtıcam :D

Elle ayarla yuhh 52x ne yaptın :D okursa o CD haber et :D bende 52x ten çizdireyimm :D

okumaz diye bişey yok son yazdırdığım cd yi neroda 52 x yazdırdım bütün şarkıları dinledim..sağlıklı olan yavaş yazdırmak

evet 8x de yeniden yazdırdım yarın ikisinide takıcam artık olmassa bir kafa temizleme cd si alıcam şart

Geri