cd takıyroum tanımıyor cd30 teyp

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan darkmoon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:D ben bu kadarını yapsam bilgisayar mühendisi olurdum :D:D deniycem ama dediklerine bakıcam

:D ben bu kadarını yapsam bilgisayar mühendisi olurdum :D:D deniycem ama dediklerine bakıcam
:D Kolay bişe dosya ismini değiştirmek mühendislik gerektirmez çağır ufaklık yeğenini o bile yapar :D
şaka bi yana CD harap etme mp3 lerini kontrol et öncelikle içerlerinde uyumsuz olanlar vardır başka mp3 cdlerini çalan bir mp3 çalar elbet bu yaptığınıda çalmalı düzgün kayıtta yaptısan sıkıntı olmamalı. Bide bu var CD leri full doldurma en az 10mb boş alan olsun...

zaten doldurduğum cd leri hediye dağıtıyroum millet bayılıyor :D şansıma bir ben dinleymedim arabada :D

Selam, Mesajlarinizi okudum ayni problem bendede var fakat anladigim kadariyla CD dende kaynaklaniyor. Kullanma klavuzunda CD calarin yakilan cdlerin formatida önemli mesala benimkisi 52x CD-R ile kesinlikle calmiyor. Sadece yani benim denedigim kadariyla 40X CD-R de sorun yok yaktigim cdler sorunsuz calisiyor.Birde CD-R ile 40X formatindaki cd ile dene bakalim.

hallettim cd den üç beş şarkı sildim biraz 20mb falan boşluk bırakdım 8x de yakdım ilkinde geri verdi cd yi ikincide tanıdı :D çıkarmadım zaten bir daha tırsdım tanımaz falan :D

hakan nihayet ...

hallettim cd den üç beş şarkı sildim biraz 20mb falan boşluk bırakdım 8x de yakdım ilkinde geri verdi cd yi ikincide tanıdı :D çıkarmadım zaten bir daha tırsdım tanımaz falan :D

sürekli okuyorum konuyu bende hadi hayırlı olsun :)

sürekli okuyorum konuyu bende hadi hayırlı olsun :)

bst of 80 s best of 90 s dan binlerce şarkı içinden 7gb lık arşivden o cd yi böyle tane tane ayıklayıp oluışturdum el emeği göz nuru saatlerim geçdi şeşi beş oldum illa o cd yi tanıtıcak dım :D :D

ben bir cok cd yptım mp3 olarak birkere bile okumamazlk yapmadı programından kaynaklı yada cdromdan kaynaklı bir sorun olabilir ve hızla ilgisi yok hep 32 yada 48 ile yazdırıyorum

Son düzenleme:
Geri