cdx yatak sardı

inşallah herhangi bir sorun sıkıntı yaşamazsınız. balans kaynaklı vibrasyon insanı arabadan soğutuyor.

Şimdi yalan yanlış da yazmak istemiyorum 154000 de bende komple motor yaptırdım... şu anda araç 170 000 de ama bu zaman içinde ayar filan yapılmadı. 1500 km sonra yağ değiştirdim o kadar. Gerçi işi bilen arkadaşlarımız da yazacaktır. Bilemiyorum yani...

abi o zaman önümğz bayram dı belki adamlar motoru topladılar ayarlamak içinde vakit yoktu git 1.500 km sonra gel dediler. şimdi vaktimiz var adam bütün kontrolleri yapıp veriyo. bu ustam tanıdığım bir abimin arabasınıda topladı onda vectra b cd var şuan çok memnun bende inşaallah memnun kalırım.

Memduh bey inşallah aracınıza kavuşursunuz. Ustanızı iyi tanıyor ve güveniyorsanız bence sıkıntı olmaz. Olursa dahi zaten yeri yurdu bellidir. Bence önce ustanıza sonra aracınıza güvenin. Bıu arada ben olsam bu kadar masraf ve bakım sonrası bu araca en az 4-5 sene biner sonra duruma göre daha yeni model o anki güncel kasalı bir araca geçerdim.

Memduh bey inşallah aracınıza kavuşursunuz. Ustanızı iyi tanıyor ve güveniyorsanız bence sıkıntı olmaz. Olursa dahi zaten yeri yurdu bellidir. Bence önce ustanıza sonra aracınıza güvenin. Bıu arada ben olsam bu kadar masraf ve bakım sonrası bu araca en az 4-5 sene biner sonra duruma göre daha yeni model o anki güncel kasalı bir araca geçerdim.

çok saolun arif bey ustama güveniyorum hemen hemen her akşam beraber olduğum bir arkadaşım. benim temennimde 4-5 sene masrafsız binmek tabi başka bir arıza çıkarmaz ise baktım içime sinmiyo o zaman satarım aklımda şimdiden bir kaç model araba var onlara bakarım. ALLAH sonumuzu hayır etsin.

Arabama kavustum sonunda cok sukur. Hicbir sıkıntı yok
Bunlarda resimleri yarin daha detaylı resim ceker koyarim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1387569121128.webp
    uploadfromtaptalk1387569121128.webp
    38.6 KB · Görüntüleme: 20
  • uploadfromtaptalk1387569137106.webp
    uploadfromtaptalk1387569137106.webp
    37.6 KB · Görüntüleme: 19
  • uploadfromtaptalk1387569161862.webp
    uploadfromtaptalk1387569161862.webp
    34.4 KB · Görüntüleme: 21
  • uploadfromtaptalk1387569174713.webp
    uploadfromtaptalk1387569174713.webp
    24.2 KB · Görüntüleme: 19
  • uploadfromtaptalk1387569193285.webp
    uploadfromtaptalk1387569193285.webp
    18.2 KB · Görüntüleme: 21
Memduh hadi hayırlı olsun büyük geçmiş olsun ama ustan da makineyi görünce ne poz vermiş ama :D ben adamın arabasını böyle toplar teslim ederim havasında hehehehe

Arabama kavustum sonunda cok sukur. Hicbir sıkıntı yok
Bunlarda resimleri yarin daha detaylı resim ceker koyarim

Hayırlı olsun.Güle güle sıkıntısız binersiniz inşallah.
Bir sorum olacak.Çift çıkış eksozu nasıl yaptırdınız_?Soldan tamponun içinden boru uzatarak mı_?Yoksa Y çatal alıp 2.bir susturucu takarak mı_?Alttan bi fotoğraf alabilir miyim rica etsem_?Bide arkadan araç içinde nasıl görünüyor onu merak ettim.

Bende zender arka tamponu alınca Y vererek çift çıkış düşünüyorum.O yüzden soruyorum

kazasız belasız sıkıntısız binersin inşallah...
ustanın zafer sigarasınıda yakmış :D:D

Memduh hadi hayırlı olsun büyük geçmiş olsun ama ustan da makineyi görünce ne poz vermiş ama :D ben adamın arabasını böyle toplar teslim ederim havasında hehehehe

Saol nadir abi tesekkur ederim o pozlar biraza benim yuzumden oldu bende bi heves bi heyecan gormelisiniz dedim ustaya birde soyle guzel bir poz ver dedim o da verdi soldaki de benim abi

Geri