cdx yatak sardı

Memduh yeminle dizi takip eder gibi konuyu takip ediyorum :)

ALLAH razı olsun abi ilginden dolayı çok saol benim burda bişeyler paylaşmak hoşuma gidiyo artı sizin gibi değerli ve tecrübeli abilerim,kardeşlerimin fikirleri gerçekten karar vermemde çok yardımcı oluyo onun için tekrar teşekkür ederim hepinize
seyire devam abii.:D

evet arkadaşlar dün itibari ile aracım bitmiş çok şükür. ustam tek marşda çalıştırdım dedi akşam geliyim almaya dedim yok dedi sente ayarı yapacam dedi araba biraz vibrasyonlu çalışıyomuş bugün tekrar karteri söküp ayar yapacak. ilk yaptırdığım yerdeki adamlar bana 1.500 km yap ondan sonra bu ayarı yaparız demişlerdi.şimdiki ustam ben ayarlayıp ta verecem dedi fark eder mi acaba ???
bi akşam olsada arabaya binsem yemin ederim 5 günü zor geçirdim şafak sayar gibi gün saydım...

Ney ayar mı? Ne yalan söyleyeyim ilk defa duydum ya... yapılmış bitmiş ve sonradan sök tekrar ayar ver...

Ney ayar mı? Ne yalan söyleyeyim ilk defa duydum ya... yapılmış bitmiş ve sonradan sök tekrar ayar ver...

sente ayarı sibob ayarı gibi bişey tamamen sökmüyo abi karteri çıkarıp ordan yapacakmış. zaten ilk yaptırdığım yerde aynısını yaptı onlar sadece bayrama denk gelmişti sen 1.500 km yap gel o zaman ayarlayalım dediler bu ustamda ayarlayıpta veririm dedi.

Şimdi yalan yanlış da yazmak istemiyorum 154000 de bende komple motor yaptırdım... şu anda araç 170 000 de ama bu zaman içinde ayar filan yapılmadı. 1500 km sonra yağ değiştirdim o kadar. Gerçi işi bilen arkadaşlarımız da yazacaktır. Bilemiyorum yani...

evet arkadaşlar dün itibari ile aracım bitmiş çok şükür. ustam tek marşda çalıştırdım dedi akşam geliyim almaya dedim yok dedi sente ayarı yapacam dedi araba biraz vibrasyonlu çalışıyomuş bugün tekrar karteri söküp ayar yapacak. ilk yaptırdığım yerdeki adamlar bana 1.500 km yap ondan sonra bu ayarı yaparız demişlerdi.şimdiki ustam ben ayarlayıp ta verecem dedi fark eder mi acaba ???
bi akşam olsada arabaya binsem yemin ederim 5 günü zor geçirdim şafak sayar gibi gün saydım...

balans kaynaklı vibrasyon sente ile düzelmez diye düşünüyorum. bir miktar vibrasyona hazırlayın kendinizi :(

balans kaynaklı vibrasyon sente ile düzelmez diye düşünüyorum. bir miktar vibrasyona hazırlayın kendinizi :(

daha önceki yaptırdığım da çok vibrasyon vardı yasin bey adamlara tekrar gittim ne vibrasyon kaldı ne de titreme. hatta konusunu bulamadım burda paylaşmıştım yanlış hatırlamıyorsam emre bey de senteyi ayarlamışlardır o gürültülü çalışmayı keser demişti bende ordan öğrendim senteyi. şimdi aradım ustamı telefonda görüştüm hiçbir sıkıntı yokmuş akşam ALLAH nasip ederse alacam arabayı. bakalım ne hesap ödeyeceğiz :( şimdide bunun telaşı sardı....

Geri