Çelik Jant Yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Alfonzoo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alfonzoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra HB(G kasa) çelik jant takıcam hangi markayı ve modeli önerirsiniz takıcam jant kaç inc olmalı takan arkadaşlar fotolarını eklerlerse sevinirim,uygun fiyata nerden bulabilirim tşkler.

öncelikle aracının orjinal jant ve lastik ebatını yazarsan daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Jantın 15' ise max 17' e kadar büyütmeni öneririm. Ama 1' yükseltmek daha iyi olur bence. Marka model vs tamamen senin zevkine kalmış. Çok ucuz jantlar haricinde bütün jantların kalitesi neredeyse aynıdır. Ben dotz marka bir jant aldım sorsanız kimse bilmez belki ama gayet memnunum. İnternette araştır gözüne hoş gelen model illaki olacaktır onları paylaş burda yardımcı olmaya çalışalım...

orjınali 15" zaten sen 16" taktırırsan sorun olmaz jant modelı olarak Momo Gtr veya Borbet :)

KM marka jant var kalitesini bilmiyorum ama genelde birbirine çok yakın stiller kullanarak üretilen modellere sahip arabaya yakışacagını düşünüyorum bi arada görmüştüm göze hoş geliyodu ama yinede evk meselsi fikir sana ait olmalı derim... şimdiden hayırlı olsun...

Geri