Classic III dizel

O aradaki fiyat farkınında farkındayım siz 40.000küsür fiyatı 38000e çektiniz
normal şanzuman zaten 38000 ama 3000inmişler 35000 olmuş :D yine sizden 1000lira kârdalar :D

Hocam arkadaş istanbul'dan yazıyor. Ben Batman'dayım. Doğu ile Batı arasında ben aracı aldığımda ödeme yapmadan önce de böyle bir fark vardı zaten. Sebep olarak da ulaşım vs. vs. deniyordu hep.. Tüm doğu-güneydoğu bayilerini bizzat arayıp fiyat almıştım. Finale kalan 3 bayi arasından 38.500 gibi en yakın rakibinden 750 TL daha ucuz veren Elazığ Karalar Otomotiv'den aldım aracı...

Hayırlı olsun Efkan bey bakmayın siz bana takılıyorum..Fakat opel yeni bi kampanya başlatmış bi bilgisi olan varmıki..Şimdi gördüm reklamı

Tşk ederim:) Biraz daha devam etseydiniz, şüphelerinizle uykusuz gecelerimin sebebi olacaktınız! :)

Reklam konusuna gelince; dediğim gibi bugün bayi aracımın geldiğine dair bilgi amaçlı olarak aradığında sordum, fiyatlar bildiğimiz fiyatlar dedi, 111. yıla özel araçların tanıtımı içindir dedi...

Bayi sallamadıysa, aynen öyle...

Zira opel resmi sitesindeki fiyatları neden kaldırdı, o da ayrı bi tartışma konusu tabi..

Şahsi fikrimce müşterileri fiyat sorma amaçlı bile olsa bi müşteri temsilcisine yönlendirip bire birde etkileme stratejisi olabilir diye düşünüyorum...

Mantıklı adamlar yahu :D ama elde para olmayınca böyle sadece çene yoruyo benim gibiler :D işveren battı hayaller yattı :D

Hayat bu... Ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bazı şeyleri akışına bırakmak lazım, bi bakmışsın hayat sana, senin Insignia fotolarını upload ettirir...

Ağzından bal damlıyo abicim yaa..Çok sağolasın mutlu oldum bunu okumakla bile..Allah herşeyini gönlüne göre versin..kalbi çok güzel bi abiye benziyosun sen :)

Geri