C'mon la ufak bir kaza yaptım

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah işe giderken onumdeki broadway marka otomobil sagda ne gördu bilmem bir anda durdu tabi bende o ara cd degiştiriyordum arkadan buna bir vurdum adamlar ne oldugunu anlamadı aptallastı baktım adamların arka tampon aşa inmiş:D
dedim kardesim burda durulurmu kusura bakma kurban dedi tompona baktı kızardı biraz:D
bende benim tampona baktımçizik bile yok hadi dedim gecmiş olsun yoladevam ettim:D
o hala tamponla ugrasıyordu:kop:

Geçmiş olsun, hareket halinde iken cd değiştirmek,radyo ayarlamak ,tel. ile konuşmak,başka birşeyle uğraşmak gerçekten çok dikkat dağıtıyor.aman diyelim.önüne bir çocuk da fırlayabilirdi.Lütfen çok daha dikkat...

ben olsam polis cagırır tutanak tuttururdum senin hakkında....

ben olsam polis cagırır tutanak tuttururdum senin hakkında....

:D:kop: :kop:
yolda sol seritte biranda duran arabaya vurulup polis gelse 160 ytl oder giderdi suclu cunku:D

Son düzenleme:
Geçen gün bizde skoda fabia'ya yandan sürttük corsa ile...Fabianın şöför kapısı ve kapının altındaki marşpiyer ezildi...İndik corsaya bakıyoruz çizik yok..Kardeş dedik bu daha önceden mi vardı yok abi diyo ne öncesi..Ama corsada hiç bir çiziğe bile rastlamadık inanılır gibi değil...

Sizede geçmiş olsun bu arada..Allah daha büyüklerinden korusun...

Son düzenleme:
yolda sol seritte biranda duran arabaya vurulup polis gelse 160 ytl oder giderdi suclu cunku:D

öyle birşey yok malesef bende cmonla sol şeritteydim. şerit değiştirmek için aynaya bi an baktım sonrada önümdekine girdim. polis olayı sormadı. geçmşi olsun bu corsa kimin dedi benim dedim. arkadan vurudğun için ceza yazacam sana dedi ve yazdı. öndeki araç herhangi bir sebepten dolayı durabilir. sen takip mesafeni korumalı ve o araca çarpmamalısın. arkadaki arabanın görevi budur. tekrar diyorum arkadaşlar öndeki araç herhangi bir sebepten dolayı durabilir. o önemli değil. önemli olan arkadakinin mesafeyi koruyup o araca çarpmaması.

Bu arada geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın

ilk mesajında sadece gülüyordun sonra ekleme yapmışsın....

yaa poliste free_boy arkadan vursada öndekine ceza yazsam diye bekliyordu:rolleyes:.

sen arkadan vurdugun için 8/8 suclusun.
bütün suc senin çünkü takip mesafene dikkat etmedin.

öndeki adam yaa hiç bir şey bilmiyor yada salak yoksa polis cagırsaydı ,cezaydı, suctu, görürdüm ben seni...

öyle birşey yok malesef bende cmonla sol şeritteydim. şerit değiştirmek için aynaya bi an baktım sonrada önümdekine girdim. polis olayı sormadı. geçmşi olsun bu corsa kimin dedi benim dedim. arkadan vurudğun için ceza yazacam sana dedi ve yazdı. öndeki araç herhangi bir sebepten dolayı durabilir. sen takip mesafeni korumalı ve o araca çarpmamalısın. arkadaki arabanın görevi budur. tekrar diyorum arkadaşlar öndeki araç herhangi bir sebepten dolayı durabilir. o önemli değil. önemli olan arkadakinin mesafeyi koruyup o araca çarpmaması.

Bu arada geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın

ozaman herkez kafasına gore sol seritte dursun

Geri