C'mon la ufak bir kaza yaptım

ilk mesajında sadece gülüyordun sonra ekleme yapmışsın....

yaa poliste free_boy arkadan vursada öndekine ceza yazsam diye bekliyordu:rolleyes:.

sen arkadan vurdugun için 8/8 suclusun.
bütün suc senin çünkü takip mesafene dikkat etmedin.

öndeki adam yaa hiç bir şey bilmiyor yada salak yoksa polis cagırsaydı ,cezaydı, suctu, görürdüm ben seni...

boşveeeer istanbulun deniziyle kerizi bitmez

Geçmiş olsun.

Geçen kış (2005-2006) bende birisine arkadan dokundurdum sadece. İkimizin arabasında da birşey yoktu. Öndeki tutturdu polis çağıralım diğe. Çağırdık geldi polisler ikimizede bastı 45 ytl cezayı. Öndeki banadamı falan diğe dert yanıyordu ama nafile. Boşu boşuna 45 Ytl ceza ödedi vatandaş.

Birisi bana arkadan çarpsa eğer masraf yazılacak cezadan az ise hiç polis çağırmam vallaha.

trafigi işgal ettiginiz için o ceza;)
şuanda yanlış bilmiyorsam 52 ytl mi ne oldu

sabah işe giderken onumdeki broadway marka otomobil sagda ne gördu bilmem bir anda durdu tabi bende o ara cd degiştiriyordum arkadan buna bir vurdum adamlar ne oldugunu anlamadı aptallastı baktım adamların arka tampon aşa inmiş:D
dedim kardesim burda durulurmu kusura bakma kurban dedi tompona baktı kızardı biraz:D
bende benim tampona baktımçizik bile yok hadi dedim gecmiş olsun yoladevam ettim:D
o hala tamponla ugrasıyordu:kop:
ben suçlu olup olmamanıza birşey demeyeceğim ama yurdum insanına, yaptığınız bir dikkatsizlik sonucu zarar veriyorsunuz ve bunu burda çok güzel bi olaymış gibi anlatıyorsunuz, belki o tamponun düşmesi sizin için gülünecek bir olay ama broadway ın sahibi için çok daha farklı.o adamda en az sizin corsanıza verdiğiniz kadar değer veriyor kendi arabasına ve belki adam o arabayı yaptıramayacak,para veremicek,aylarca öyle dolaşıcak, amacım sizi yermek üzmek yada kötülemek değil sadece kendi görüşüm, ben sizin yerinizde olsam adamın masrafını paşa paşa öderdim...

Son düzenleme:
ben suçlu olup olmamanıza birşey demeyeceğim ama yurdum insanına, yaptığınız bir dikkatsizlik sonucu zarar veriyorsunuz ve bunu burda çok güzel bi olaymış gibi anlatıyorsunuz, belki o tamponun düşmesi sizin için gülünecek bir olay ama broadway ın sahibi için çok daha farklı.o adamda en az sizin corsanıza verdiğiniz kadar değer veriyor kendi arabasına ve belki adam o arabayı yaptıramayacak,para veremicek,aylarca öyle dolaşıcak, amacım sizi yermek üzmek yada kötülemek değil sadece kendi görüşüm, ben sizin yerinizde olsam adamın masrafını paşa paşa öderdim...

:alkis:
işte bu
helal olsun kardeşim helal olsun...
:good:

sabah işe giderken onumdeki broadway marka otomobil sagda ne gördu bilmem bir anda durdu tabi bende o ara cd degiştiriyordum arkadan buna bir vurdum adamlar ne oldugunu anlamadı aptallastı baktım adamların arka tampon aşa inmiş:D
dedim kardesim burda durulurmu kusura bakma kurban dedi tompona baktı kızardı biraz:D
bende benim tampona baktımçizik bile yok hadi dedim gecmiş olsun yoladevam ettim:D
o hala tamponla ugrasıyordu:kop:
Geçmiş olsun öncelikle,ne cmon'nun varmış yahu,anlat anlat bitmiyor...
boşveeeer istanbulun deniziyle kerizi bitmez

Çizik bile olmadığını sandığın tamponun klipsleri senin kadar esnek bir şekilde yaklaşamaz bir dahaki kazaya belki?Ama Allah kaza bela vermesin de güzel günlerde kullan.Kerizi-denizi bitmez demişsin,ayıp etmişsin.Düşünerek yazmanı önericem ama,öneremiyorum bile...

öncelikle geçmiş olsun...inşallah aynı durum senin başına gelmez arkadaşım

geçmiş olsun ama açıkçası hiç ii bi yaklaşım deil bence.hem de hasarını ödemeden.bi de keriz diosun.nse herşeye rağmen tekrar gçmiş olsun...

Geri