C'mon Programlanabilir fonksiyonlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan turrann
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Eğer ön silecekler çalışıyorsa geri vitese takınca arka silecekler çalışır, her geri vitese takıldığında değil.

geri vitese takınca arka sileceğin çalışması programlanabilir fonksiyonlarla ilgili diye biliyorum.ama ben denemedim.
kitapçıkta kontak anahtarı ile cam açıp kapatabilirsiniz yazıyor.ancak camı kapatıyorum ama açamıyorum.bilen varmı?

Camı açmayı denedim şimdi, yok açılmıyor.

Son düzenleme:
arkadaşlar bende de 2004 elegances sport var.acaba bu saydığınız özellikler benimkide de var mıdır?

eeee,hiç mi açılmayacak yoksa bir icraat mı lazım

Akşam kitapçığına baktımda kumandadan camı açmayı anlattığı yerde * var. Demekki ya opsiyon yada donanım seviyesine göre değişiyor. Acaba cosmo donanımlı larda varmı?

bu bahsettiğiniz lead me to the özelliği vectra c lerde varmı acaba biliyomusunuz

Aramıza yeni katılan C'moncular var. Güncelleyelimde onlarda bilmiyorsa öğrensinler bu özellikleri.

Akşam kitapçığına baktımda kumandadan camı açmayı anlattığı yerde * var. Demekki ya opsiyon yada donanım seviyesine göre değişiyor. Acaba cosmo donanımlı larda varmı?

benim araçta oluyor. kumandanın açma düğmesine birkez basıp kapıları açıyom. ikinci kez açma düğmesine basılı tutunca basılı tuttuğum süre bouynca camlar açılıyor. aynı şekilde kitleme tuşuna basıp kapıları kitliyom. ikinci kez basılı tutunca camlar kapanıyor. elimi çektiğim anda düğmeden camlar o anda duruyor.

Geri