Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aleykümselam Murat abim.

evet niyazi abim aynen dediğin gibi kısada olsa tatiller insanda durgunluk yapıyor ama combolarımızda bakım itina istiyor bizim bebeler arabayı mini bir yemekhaneye çevirmişler pazar günü royale bakım yapayımda mis gibi koksun:)

bu arada yasin logo için bendeki nacizane düşünce önden görünüş tavanda güzel bir yazı olabilir diye sesli düşündüm.

selamın aleyküm sevgili dostlar.gününüz hayırlı cumanız mübarek olsun.Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.bol kazançlı bereketli günler dilerim.

uçan tenekelerden uzak durun opele comboya binin:D:)
hoşbılduk.haklısın Nihat abi uçan tenekelerden uzak durmak lazım.

evet abi uzak duralım.

büyük ve iri araçların sürücüleri tabiridir sinek siklet araçlara lpg takıp makasa girenlere gazlı teneke derler bende doblo gördümü onlara uçan teneke diyorum abi:)

s.a vayy be hastayız yoğunuz diye kimse arayıp sormuyor bile.

combo ağası falan diye bizde gaza gelmiştik ama çabuk gözden düşmüşüz.

şaka bir yana 2 gündür fena halde grip olmuşum. ama iş beklemiyoristirahat bize haram.çalışmaya devam

domuz gribi falan değil değilmi Sinan.. Yoksa fazla garaja uğrama bize bulaştırma iyileşince gel :D

Çokkkkkkkkkkkk Geçmişşşşşş Olsun :)

sinan geçmiş olsun sabah aklımdan geçti kablo karışımı zannettim havalar değişken çarpılma olasılığımız yüksek iyileşte gel o eşsiz gözlerini dişlerini özledik kedinin:)

Geri