Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yeni öğretim yılına bugün girildi gerçekten Allah bütün öğretmenlere kolaylık versin en güzel ve en zor mesleklerden birini yapıyorsunuz :)

osman görev yerine geldin sanırım yeni öğretim yılı hayırlı olsun sen gibi bende okulda çalışıyorum sabah ilk açılışı yaptık artık koşturmaca başladı tüm öğretmenlere kolaylık diliyorum.

Evet abi geldim çok şükür.
Allah hepimize kolaylıklar versin.
Bugün okula sadece ve sadece 2 öğrenci geldi. 950 öğrencimiz var :(
Burada eğitime duyarlılık yok :(
zor bir yıl beni bekliyor, burada ilk yılım olacak nasipse.
çook çalışmamız lazım burada birşeyleri değiştirmek istiyorum inşallah dualarınızla bölge insanını değiştiririz.

kalnastra.jpg

astracıların logosu bu gerçekten çok güzel yapılmış herşeyi bitmişti bana bi tek astra yazısını yeniden çizmek kaldı onuda yaptım güzel oldu inşallah astralarında bu logoyu görürüz

Evet abi geldim çok şükür.
Allah hepimize kolaylıklar versin.
zor bir yıl beni bekliyor, burada ilk yılım olacak nasipse.
çook çalışmamız lazım burada birşeyleri değiştirmek istiyorum inşallah dualarınızla bölge insanını değiştiririz.

Allah yardımcınız olsun osman abi Allah gönlünüzden geçen dilekleri kabul eylesin

burada birşeyleri değiştirmek istiyorum inşallah dualarınızla bölge insanını değiştiririz.

Bu çok kötüüü. Orada sözü dinlenen kişileri (hoca,aşiret reisi, şıh vb.) ikna etmek onları bu doğrultuda yönlendirmek ve eş dost akrabalarını anca bu kişiler aracılığı ile eğitime teşvik etmek gerekir.. :cry:

Allah sana ve senin gibi istekli yürekli öğretmenlerimize güç kuvvet sabır versin inşallah...:sorry:

istediğiniz bi tarz logo var mı bişeyler tasarlıyalım herkes bi fikir koysun ortaya da güzel bişeler çıkartalım :)

Yasinim iyi akşamlar sağlık afiyetle kalasın yarın görüşmek umudu ile sağlıcakla.

logo işini yarın iyice irdeleyelim.

Geri