Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
günaydın arkadaşlar...

arabam yaşlanmaya başladı galiba :(
bir kaç aydan beri arabayı anca 2-3 defa marşa bastıktan sonra çalıştırabiliyorum.. bazen yapıyor bazen yapmıyor.. Aracım 4 yaşına girdi ocak ayında 5 olacak ve 63.000 km oldu bujilerin veya ateşleme parçalarından birisinin mi değişmesi gerekiyo bilmiyorum :(
özellikle araba sıcak olunca yani mesala biryere gittim arabayı durdurdum. 10-15 dakika veya yarım saat işimi hallettim sonra geldim tekrar arabayı çalıştırırken sıkıntı oluyor.. Sabah ilk çalıştırdığımda bu problem yok.. anlamadım.. servise gitmeme gerekecek galiba.. ;)

s6301265sh3.jpg

s6301266xu9.jpg

s6301267ph1.jpg

s6301268yh1.jpg

s6301269gr0.jpg

s6301270mg9.jpg

s6301271av5.jpg

s6301272qa5.jpg

Hoş Geldin Garajımıza ve aramıza
Maşallah diyelim COMB'ya

selam herkese uzun zamandır yoktum bilgisayarımı servise verdim açamıordum nese oldu sonunda nasılsınız değerli combo dostları bu arada aramıza yeni katılan comboyu beğendim 2008 camlar film yanlız basamak falan bana ters renk güzel allah kazasız belasız cezasız sürüşler nasipetsin bizim araba servise girecek az kaldı tahminlerim doğru gidiyor yakıt durumumuz ii sorun yok arbamdan mutluyum hatırlarsanz ufak bi kaza atlatmıştık ön kaputta ayarsızlık oluştu serviste yaptırdıktan sonra prf. olarak fotolarını çekicez bu arada cam filmi yaptıracaz ama pek bilgim yok yani hassaslığı nedir çizilme yaparmı sonaxta yaptıracaz kanuni yönden sorun yaratırmı birde ön cama yapılabilirmi?

Son düzenleme:
Hoşbulduk arkadaşlar. Size rastladığım ve aranıza katıldığım için çok mutluyum.

Benim aracımdaki cam filmleri aldığım bayii tarafından hediye olarak verildi. Ama filmler burada firma tarafından yapıldı ve gerçekten de çok memnunum tavsiye ederim.

Tabi her zaman. Bende benden daha tecrübeli olmanızdan ötürü yardımlarınızı beklerim.

Geri