Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mustafa abi yanlış hatırlamıyorsam sen xenon taktırmıştın sendede sağ far daha uzağı gösterip sol far daha kısa mesafeyi aydınlatıyormu bizde birde böyle birşey var far ayarı falanmı lazım acaba

melihciğim bu durum normaldir. sağ far yola çıkanları görmemiz için uzağı gösterir. sol far ise karşıdan gelenin gözünü almaması için daha yakını gösterir. standardı budur.

bende bir ara taktırmayı düşündüm hatta dediğim gibi servise gittim sordum fiyatıda uygun geldi ama sonra vazgeçtim.. Nedeni fazla şehirdışına çıkmamam arabayı sürekli şehiriçi kullanmamdan dolayı gereksiz olduğuna kanaat getirdim ;) Ama güzel bir aksesuar bence şehirdışına sık sık çıkanlar mutlaka taktrmalı ;)

Bende şehirdışına pek çıkan biri değilim ama sağ şeritte 70 KM'ye sabitleyip gitmek iyi oluyor kanımca ondan taktırmayı düşünüyorum.

Birde şu combolardaki kolçak sorununu çözebilsek hep beraber çok güzel olacak :)

Sa. garaj nasıLsınız..

yafs merak ettim kolçak ne oluyor hiç görmedim kusura bakmayın :D biri resmini gösterebilirmi arabanın neresine gelio her combo kolçak felan bahsedio nedir bu yafs :D

SaygıLar...

Sa. garaj nasıLsınız..

yafs merak ettim kolçak ne oluyor hiç görmedim kusura bakmayın :D biri resmini gösterebilirmi arabanın neresine gelio her combo kolçak felan bahsedio nedir bu yafs :D

SaygıLar...

hani evde koltuğa oturduğumuz zaman kolumuzu koyuyoruz ya.. işte orası kolçak. aynısını (tabi sadece sağ tarafı) arabaya düşün. hatta bu kolçakların çoğunun içi bir göz olarak (kaset, cd) kullanılır. bazı araçlarda orijinalde vardır. bazı rahatına düşkün araç sahipleride kendisi yaptırır. uzun yolda çok rahatlık verir. çünkü sol kol kapı tutacağına koyulabilirken, sağ boşta kalır. kolçak olursa sanki misafir odanda oturuyormuş gibi araç kullanırsın uzun yolda . yalnız sakın koltukta şekerleme yapayım deme...

bakın ne dicem kolçak isteyenlerin listesi yapılsın eğer çok kişi olursa bir döşemeciyle anlaşılsın ve ona yaptırılsın hem ucuza gelmiş olur ancak montaj nasıl olcek öle bi sorun oluşur

cruise control ac1dburn nickli bir combo dostunda vardı 09 plaka egsoz ucu taktıran mavi renk ondan bilgi alabilirsiniz

hani evde koltuğa oturduğumuz zaman kolumuzu koyuyoruz ya.. işte orası kolçak. aynısını (tabi sadece sağ tarafı) arabaya düşün. hatta bu kolçakların çoğunun içi bir göz olarak (kaset, cd) kullanılır. bazı araçlarda orijinalde vardır. bazı rahatına düşkün araç sahipleride kendisi yaptırır. uzun yolda çok rahatlık verir. çünkü sol kol kapı tutacağına koyulabilirken, sağ boşta kalır. kolçak olursa sanki misafir odanda oturuyormuş gibi araç kullanırsın uzun yolda . yalnız sakın koltukta şekerleme yapayım deme...
Ön iki koltuğun arasında el freninin üstünde koyulan mı?
:)

Geri