Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet şehrin durumu çok önemli çocukluk arkadaşım samsuna geldi bayan kuaförü on numara ustadır adam 10 lira yövmiye ile eve gidiyordu akşamları dayamadı istanbula geri döndü şehrin büyüklüğü paralelinde imkanlarda fazlalaşıyor senin yaptırmak istediklerini iste içersinde mehmet gazihan diye arkadaş var ben kendisi ile tanıştım dürüst bir esnaf ve bazende başka şehirlere gidip montaj yapabiliyor.

hız sabitleyici uzun yolda harika şehir içinde unutuyorsun uzun yol yapmıyorsan hiç gerek yok candan abiciğim.

abi katılıyorum sana mehmet gazihan hakkında gerçekten çok iyi birisi ve gerçekten karşısındakiyle çok iyi ilgileniyor

zaten ilk baharda comboma jant takıcam o sırada blow off ve box uygulaması yapılcak fena bişi olucak galiba combom :)

eksik olmayın dostlarım sıcak karşılama için teşekkürler..yeni projelerinizde başarılar dilerim

hız sabitleyici konusunda nihat doğru söylemiş..bu sene bir kere ihtiyacım oldu tatile giderken oda..ama çok maliyetli birşey değil ..aracı satarken meraklısına küçük bir artı sağlayabilir

candan abim şükür iyiyiz seni sormalı nasılsın.

araba ile çalışmaların varmı abi ben en azından mart ayına kadar öteledim tüm yapacakalrımı 1 mart büyük gün banka için ödeme kesilmeyecek inş o günleride görürüz bugünlere şükür.

Bende yılbaşını bi atlatayım diyorum.. Şu an evin içine para harcadım şimdide dış cepheye ısı yalıtım yaptırıyoruz. Derken eeve çelik kapı siparişi verdim. Yani masraf 6000-7000-tl yi buldu :( ...

Yılbaşından sonra ödemeler rahatlayacak.. Sonra önümüze bakarız inşallah..

Allah hepimize hayırlı bol kazançlar ve en önemlisi SAĞLIK versinki harcayabilelim inşallah :)

eksik olmayın dostlarım sıcak karşılama için teşekkürler..yeni projelerinizde başarılar dilerim

hız sabitleyici konusunda nihat doğru söylemiş..bu sene bir kere ihtiyacım oldu tatile giderken oda..ama çok maliyetli birşey değil ..aracı satarken meraklısına küçük bir artı sağlayabilir

Burası çok sıcak bi ortam... gelenlerde aynı sıcaklığı rahatlıkla hissedebiliyor Aytekin abim :D

COMBOMUZUN ARKA KOLTUGUNDA OTURAN YOLCULARIMIZIN SEYAHATLERINI DAHA EGLENCELI KILMAK ICIN LCD EKRANLAR.

141980770.jpg

Geri