Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
BAGAJIMIZIN VAZGECILMEZI.
DİLERSEK BAGAJIMIZI TAM BIR MUTFAK HALINE GETIREBILIR PIKNIKLERIMIZI EGLENCELI HALA GETIREBILIRIZ :D

adszrg.jpg

ömer abim paylaşımlara başladı yine gerçekten güzel paylaşımlar abi teşekkürler ben teybi ekranlıya çevirirsem başlıklara da takarım bide geri kamerası güzel gider :)

LASTIK KALEMI,

LASTIK KALEMI ILE LASTIKLERIMIZIN UZERINDEKI YAZILARI DAHA BELIRGIN HALE GETIREBILIR, ARACIMIZA AYRI BI HAVA KATABILIRIZ.
LASTIK VE KAUCUK UZERINE YAZABILEN KALEM OLDUGU ICIN UZUN SURE DAYANIKLIDIR
ALMAN MALI OLUP TURK MALI DIILDIR :D

adsz2s.jpg

Aa oda guzel olur yasincim, hatta olayi biraz abartip, ana ekrandaki goruntuyu kafaliklardaki ekrana tasiyabillirsen, yani ayni anda 3 ekranda ayni goruntuyu verebilirsen
arcelik magazasi gibi olursun :d saka saka cok guzel olur :d

Arkadaslar ben cruise control taktirmak istiyorum ama nasil olur sizce?
Yaptiraniniz varmi ?
Kim yapar?
Ne kadara yapar?

YASIN SIKI DUR, AKLIMA BISEY DAHA GELDI, SIMDI VERECEGIM KAMERAYI TAMPONA TAKTIRIP VITESI GERI TAKTIGINDA GORUNTUYU ANA EKRANINDA ALABILIRSIN, FAKAT BUNU DIGER EKRANLARA DAGITABILIRSEN COK HOS OLUR,
BU KAMERA O ISI GORUYOR. ANALOG CIKISI OLAN GERI VITES KAMERASI

kameravo8.jpg

BIDE AKLIMA GELDI DIYORUM, BOYNA MASRAF ACIYORUM AMA DURAMIYORUM NE YAPAYIM,

BIRAZ DAHA ARASTIRARAK NASIL YAPILACAGINI COK BILMIYORUM AMA DUSUNCENIN SINIRI OLMADIGI ICIN SOYLIYIM
CD CALARIN UZERINDE BULUNAN EKRANIN GORUNTUSUNU ANA EKRAN UZERINE VEREREK ORDANDA DIGER EKRANLARA DAGITABILIRMIYIZ ACABA,YADA KUCUK BI NAVIGASYON CIHAZININ GORUNTUSUNU EKRANLARA DAGITARAK YOL BILGILERINI YOLCULARLA PAYLASABILIRIZ
ACIKCASI YAPILMAYACAK HIC BISEY YOK :D

YADA KUCUK BI NAVIGASYON CIHAZI ALIP

Geri