Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
günaydın garaj...birkaç gündür giremedim, ama sayfaları taradım, hastalara geçmiş olsun;) aynasızlarla başı derde girenlere de geçmiş olsun... sırf bu...ddııııtt lar yüzünden alıcam bitane casus kalem kameralardan böyle bir durumda çekip verrecem üstlerine...gerçi it iti ısırmaz ama olsun...

herkese hayırlı işler, bol güneşli neşeli günler...

yılmaz abi hoşgeldin
sanada günaydın
dediğin lafada çok katılıyorum abi it iti ısırmaz :)

yılmaz abim hoşgeldin cd çalar alacaktın abiciğim ne oldu vazmı geçtin biliyorsun ist ayağı olarak garajdan fiziki fizibilite yardımı yaparız combocu abilerimize.

S.A arkadaşlar.
mustafa iyi bağlamışsın 20 tl ile .geçmiş olsun. kusura bakma ben bekleyecektim bicoz abi sen git deyince durmadım.

yılmaz abim hoşgeldin cd çalar alacaktın abiciğim ne oldu vazmı geçtin biliyorsun ist ayağı olarak garajdan fiziki fizibilite yardımı yaparız combocu abilerimize.

Nihat abi , o 250 istemişti ben 200 vermiştim, daha sonra başka taliplerde var onlar almazssa dönerim dedi ama dönmedi sanırım başlasına sattı...salık olsun, ama desteğin için teşekkürler...

rica ederim yılmaz abim her daim anadolunun güzel insanları sizlere bu büyük şehirden yardım etmeyi isteriz.
her işte bir hayır var deyip hayra yoralım mp.3 çalar için en güzel yorumu sinan yapacaktır kendisi aldı ve çatır çatır cengiz baba dinliyor:)
yılmaz abi önceki sayfalarda fotosunu eklemiştim bulabilirsem alıntı yapayım ürüne bak abi ben içine 400 civarı şarkı attım toplamda 700 civarı şarkı alıyor yalancı kaset çalarda her hangi bir sorun yok aylardır kullanıyorum.

img1535t.jpg

abi teypten yalancı kaset çaların kablosu fotoğraftaki alete ilişitirip dinliyorsun şu anda mp.3 çalar alma gücüm olmadığından almıştım bozulana kadarda asla mp.3 çalar almam gayet güzel sonuç verdi.

yok abi kapıda kalma korkusu değildi valla. o gün izin almıştım sabaha kadar yolu vardı.ama ayakta zor duruyordum hastalıktan.sırf arkadaşlar kızmasın darılmasınlar diye gittim

pardon sinan hastalığı unutmuşum abi bizim buluşmalardada uzun vadeli izinler al erken gidince tadı damağımızda kalıyor gerçi erken derken yine dört haneli sıfırı buluyor genelde saat:)

Geri