Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
rica ederim yılmaz abim her daim anadolunun güzel insanları sizlere bu büyük şehirden yardım etmeyi isteriz.
her işte bir hayır var deyip hayra yoralım mp.3 çalar için en güzel yorumu sinan yapacaktır kendisi aldı ve çatır çatır cengiz baba dinliyor:)
yılmaz abi önceki sayfalarda fotosunu eklemiştim bulabilirsem alıntı yapayım ürüne bak abi ben içine 400 civarı şarkı attım toplamda 700 civarı şarkı alıyor yalancı kaset çalarda her hangi bir sorun yok aylardır kullanıyorum.

gerçi bende çözüm olarak böyle yapıyorum, 1GB lık var bende de ama şarj çabuk bitiyor, çakmağa bağlayacağım ama onun için de ince işçilik lazım, henüz uraşamadım...

pardon sinan hastalığı unutmuşum abi bizim buluşmalardada uzun vadeli izinler al erken gidince tadı damağımızda kalıyor gerçi erken derken yine dört haneli sıfırı buluyor genelde saat:)

bu arada bir yanlış anlaşılma olmasın. mekanı en son terk eden kişilerdeniz erken kaçma falan yok:D.çöpleri falan topladık

abi jarzlı pillerden iki adet aldım jarz cihazı vardı zati bu piller çok kuvvetli abartısız 500 şarkı dinlesen bitmez çakmaklığın ordaki işlev nedir tabi bilmiyorum şarkısız araba sürmek eziyet adama meşk katıyor hele birde trafikte kaldıysan yanıyorsun ferdi abinin şarkılarıyla:)

abi jarzlı pillerden iki adet aldım jarz cihazı vardı zati bu piller çok kuvvetli abartısız 500 şarkı dinlesen bitmez çakmaklığın ordaki işlev nedir tabi bilmiyorum şarkısız araba sürmek eziyet adama meşk katıyor hele birde trafikte kaldıysan yanıyorsun ferdi abinin şarkılarıyla:)

Seninki pilli o yüzden böyle bir avantajın var, benimki şarjlı bataryalı, o yüzden gıcık bişi..:( gerçi hanım pek kullanmıyor onu kendi telefonuna yüklüyor istediği şarkıları teli bağlıyoruz teybe, işi hallediyoruz...;) kısacası ne ferdi baba ne cengiz dileyemiyorum arabada:D, müzik konusunda hatun arabada olunca dizginler onun elinde..:)

Garaj sakinleri bana müsade iş saati geliyor ben kaçar, size hayırlı işler, iyi muhabbetler...sağlıcakla kalın...

güle güle yılmaz abim hayırlı işler bol kazançlar..

nerde bizim diğer abiler ses yok iştimaya geç kalmaya başladılar:(

hoşgeldin niyazi abim biraz geç kalsanda öğlen iştimasını almadık henüz:)

fırtınalı günlerde ayazlarda tüm koşturmalarımızda bizi üzmeyen araçlarımıza iyi bakalım dimi niyazi abim.

kesinlikleeee

2005 yılında beri Allahın izniyle hiç aksatmadım :) Aksatmamda inşallah.. :)

Son düzenleme:
Geri