Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
benden bu kadarrr.. Eve kaçıcamm.. Osman tekrar geçmiş olsun..

Cümleten herkese hayırlı ve huzurlu akşamlar :)

abi 666 saniye ayrıldım garajdan bankacılar amaliyat masaları gelmiş garaja:)

geçmiş olsun osman insanın neresi acırsa can ordadır derler aman abim sen elinle dilinle ekmek kazanan birisin dikkat dostum.

abiler işte gidiyorum ama yarın sabah seherden sonra yine inş geleceğim sizleri sevgi saygıyla selamlıyorum.
kavim göçlerine benzer gidişlerimiz olmasın hepimizin şehirlerinde yağmura eş sağanaklar mevcut eski fotoğrafların sökülmemesi kaçınılmaz albüm yapraklarından buğulanmamasıda imksansız ön camlarımızın bizleri taşıyan sevgili ayarındaki royalimle size sağlık huzur diliyorum ve tam şehrimin orta yerine gidiyorum.

sağolasın abi

osman abim aman dikkat et kendine ufacık dikkatsizlikler geri dönüşü olmayan şeyler getirebiliyor başımıza
niyazi abi faiz olayında haklısın bugüne kadar bulaşmadım inşallah ta bulaşmam

arkadaşlar size yeni bi sorun daha turbonun manifold ağzındaki egzoz contasındaki arızadan dolayı çekişin düştüğü egzoz gazının motor tarfına vermesi bundan dolayıda havalandırmanın ordan gelmesi üzerine uzun bi araştırmada sorunu buldum. aslında bu olayı sizde bilirsiniz neden mi albealarda hatta taksicilerde bu olay çok var bundan dolayı sizinde başınıza gelebilir haberiniz olsun

Geri