Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar size yeni bi sorun daha turbonun manifold ağzındaki egzoz contasındaki arızadan dolayı çekişin düştüğü egzoz gazının motor tarfına vermesi bundan dolayıda havalandırmanın ordan gelmesi üzerine uzun bi araştırmada sorunu buldum. aslında bu olayı sizde bilirsiniz neden mi albealarda hatta taksicilerde bu olay çok var bundan dolayı sizinde başınıza gelebilir haberiniz olsun
selamın aleyküm garaj ahalisi.
Mustafa ben kurduğun bu karmakarışık cümleye istinaden tek bir soru soracağım.bu arızanın belirtisi nedir.

selamınaleyküm arkadaşlar abiler gün rengi ahengi ve tüm sevgisi ile size merhaba desin gün içersinde bol paylaşımlarda buluşalım bu arada iştimaya nerdeyse hiç gelmeyenler var garajımız özledi mola verenleri.

selamın aleyküm.bütün garaja günaydın.inşallah mutlu,huzurlu,bir gün geçirmenizi dilerim.Allah bol kazançlı bereketli günler nasip etsin.Allah tekerinize taş değdirmesin.
Nihat abi elimden geldiğince içtimaya katılmaya çalışıyorum ama bazen fire veriyoruz.katında affola.
herkese Combo dolusu sevgiler...

candan abim murat abim saygılar sevgiler.

mustafa garaja geldiğinde bahsetmiş olduğun arzayı daha detaylı yazarsan bizimkilerdeki jarz dinamosu kasnağı gibi budamı bir hastalık combolarda yoksa araca özelmi nedir maliyeti tamirciye gidince tam olarak ne diyelim hadi bir el at turboya:)

selamın aleyküm hayırlı işler hayırlı cumalar hayırlı günler herkese
bu sabah combomu çalıştırdığımda motor elektroniği ışığı yandı stop edip tekrar çalıştırdığımda ışık söndü anlamadım gitti

Geri