Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mesaj önemli değil yasin ya..bizim başlık çok kakalbalık ondan..1 tb hardiskin olacak garantiden değişince ozamn birini d sürücüsü yaparsın ..yazık bir sürü verin gitmiştir

evet abi garantiden gelince 1 tb olcak :)
işimi garantiye almadan durur muyum abi ben evde harici 750 gb harddisk var herşey onda + günlük olan küçük dosyalarda cebimdeki usb bellekte yatıyor :)

ne ile başlıyacam söze şaşırdım.

bir seneden beri doğduğu günden beri büyüttüğüm anne baba olan 30 civarında balığımı kaybettim benim kızlar hüngür hüngür alğadılar erkekliğe yediremedim yoksa bende ağlıyacaktım.
nedenini tam olarak anlıyamadım suyun değer kaybı olabilir yada erkeklerin kızışmasından şüpeleniyorum 3 tane vatozuma bişey olmamış yaşıyorlar neyse olan oldu işte araçlarımızda böyle gözümüz gibi bakıyoruz durup dururken aksilik çıkınca çok üzülüyoruz bu arada yasin sanada geçmiş olsun umarım sorunu çözmüşündür.

sağolasın candan üzülmemek elde değil farklı bir duygu bir kerede köpeğim ölmüştü artık daha dikkatli olmak farz oldu.

hoşgeldin abdurahim ülkemizin dört bir köşesinden combo sesi almak güzel.

nihat abi bi ara bende japon balığı baktım 3 tane almıştık hepsi tek tek öldü epey üzülmüştüm

bugün servisten aradılar araçtaki sorun motor kulakları ve motor kulaklarının orda şanzıman a bağlı olan kulak mı öyle bişey dediler o kırılmış araç serviste yatıyor şuanda parça arkas otomotiv de yokmuş izmirdeki fabrikada da yokmuş opel siparişini vermiş parçanın gümrükteymiş haftaya safirimi hazır hale getirceklermiş
inşallah başka sorun çıkmaz

yasinim geçmiş olsun parça sorunu yaşamanda ayrı bir üzüntü bir hafta araçsız kalacaksın sanırım.

herşeyin hayırlısı diyelim safirin yeni kulağına kavuşunca seni yine eskisi gibi mutlu eder.

nihat abi ben alıştım valla arabanın serviste yatmasına 2 kazası var 1 er hafta yatmıştı serviste bide bu sorun yine 1 hafta ohh ohh safirimde rahatlıyor biraz kardeşlerinin arasına gidince :)

herkese şimdiden iyi akşamlar belki eve gidince girerim garajımıza misafirlerimiz de gelir çay nescafe içeriz :)

Geri