Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben geçen gün ümraniyede aramıştım murat abiyi görüşemedik ama telde konuştuk biraz iyi murat abi de işlerle uğraşıyorum müsait olduğumda yanına gidicem bende :)

valla jant olayı önemli arabayı gösteriyor fakat ince yanak olarak lastikten sıkıntı yaşıyorum nedeni çok pahalı yada çin :(

valla jant olayı önemli arabayı gösteriyor fakat ince yanak olarak lastikten sıkıntı yaşıyorum nedeni çok pahalı yada çin :(

mustafa sen 17 " kullanıyordun galiba sıkıntı oluyor mu araçta tavsiye eder misin yoksa 16" mi al dersin
ve lastikleri en yüksek kaç kullanabiliyoruz combolarda

Hayırlı geceler hepinize...

Bu günlerde kulandığım iki önemli eşyam yenilendi 1. cep telefonum 2. saatim. ama ikisinede para vermedim :D Nasıl mı??

1....Sony ericsson w880i marka cep tel arıza yaptı.. garantiye gitti ve olmayınca 3 haftada bir üst model ile garanti kapsamında (GENPA) sıfır gıpgıcır bir cep telefonu ile değiştirildi (sony ericsson T700 :) )

2....Saatimde bozuldu (momentus) garantiye gitti HATALI OLAMALARINA rağmen cihaz arızalı ve hiç çalışmamasına rağmen hatta bir sefer teknik servise gidip gelmesine rağmen değişim yapmadılar umursamadılar yani momentus satış sonrası hizmet berbatttttt :( .. amaaaa bana bu saati satan Konyadaki firma jest yaparak ve tanıdık olmasının avantajı ile :D bana çok güzel piyasada değeri 245$ olan ORİENT marka OTOMATİK bir saat hediye etti.

Bugünlerde kısmetliyim galiba :)

Hayırlı geceler...:D

Hayırlı geceler hepinize...

Bu günlerde kulandığım iki önemli eşyam yenilendi 1. cep telefonum 2. saatim. ama ikisinede para vermedim :D Nasıl mı??

1....Sony ericsson w880i marka cep tel arıza yaptı.. garantiye gitti ve olmayınca 3 haftada bir üst model ile garanti kapsamında (GENPA) sıfır gıpgıcır bir cep telefonu ile değiştirildi (sony ericsson T700 :) )

2....Saatimde bozuldu (momentus) garantiye gitti HATALI OLAMALARINA rağmen cihaz arızalı ve hiç çalışmamasına rağmen hatta bir sefer teknik servise gidip gelmesine rağmen değişim yapmadılar umursamadılar yani momentus satış sonrası hizmet berbatttttt :( .. amaaaa bana bu saati satan Konyadaki firma jest yaparak ve tanıdık olmasının avantajı ile :D bana çok güzel piyasada değeri 245$ olan ORİENT marka OTOMATİK bir saat hediye etti.

Bugünlerde kısmetliyim galiba :)

Hayırlı geceler...:D

biraz şanslı gibisin niyazi abim hayırlı uğurluolsun güle güle kullan

hayırlı cumalar hayırlı işler kolaylık versin yaradan hepimize.

vayy niyazi abim gerçekten şanslısın firmalar çok zaman geçiştirir bezdirir sattıkları malın arkasında durmazlar yeni telefonun saatini huzurlu günlerde kullan abiciğim.

hangi ürün olursa olsun servis ağı geniş değilse kesin bir sorun çıkıyor olympus fotoğraf makinesi buna en güzel örnek bu markayı almayı geçtim ürünlerine bakmıyorum bile:) kocaman istanbulda bir tane servisleri var ve parça sorunu yaşanıyor.

Geri