Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Günaydın Nihat abimmm günaydın Yasinnn hayırlı cumalar..

Kısmetliyim Yasin elhamdülillah :) Allah razı olsun daha iyileri sizin olsun inşallah..

Nihat abinin dediği gibi 3-5 kuruş fazla vercen servisi garantisi sağlam ürün alacaksın :)

Tüm garaj sakinlerinin cuması mübarek olsun..

Günaydın Nihat abimmm günaydın Yasinnn hayırlı cumalar..

Kısmetliyim Yasin elhamdülillah :) Allah razı olsun daha iyileri sizin olsun inşallah..

Nihat abinin dediği gibi 3-5 kuruş fazla vercen servisi garantisi sağlam ürün alacaksın :)

Tüm garaj sakinlerinin cuması mübarek olsun..

amin abi
nihat abime katılıyorum fazla parayı vericeksin servis olayını garantili yapıcaksın yok parça sorunu yok servis sorunu çekmiyceksin

yasin niyazi abim saygılar sevgiler.

yasinim dün yazacaktım unuttum senin safir bir haftalık dinlenmeye çekildi acil araca ihtiyacın olursa benim royali alabilirsin akşama kadar kereta okul garajında yatıyor birazda bizim garaja hizmet etsin.

yasin niyazi abim saygılar sevgiler.

yasinim dün yazacaktım unuttum senin safir bir haftalık dinlenmeye çekildi acil araca ihtiyacın olursa benim royali alabilirsin akşama kadar kereta okul garajında yatıyor birazda bizim garaja hizmet etsin.

nihat abi çok sağolasın düşünmen bile yeterli abi çok lazım olursa dayımın gri combosunu alırım dayımla aynı gün almıştık araçları :)

fsdfsdsdsdsdsdsdsdsdsdsqz4.jpg

adam 18 tane eksoz takmış :)

murat abim özledik abi seni kara kediyi ömeri ve diğer abileri kardeşleri vakit buldukça gelelim garajımız renklensin şenlensin.

bu arada yasin böyle bir araba hayatımda ilk defa gördüm bizim polis amcalar bu aracı görseler ne yapar acaba direk trafikten menmi ederler:)

Herkese Kucak dolusu Sevgiler

Hayırlı Cumalar

Nihatçığım en kısa zamanda görüşeceğiz

herkese hayırlı cumalar.
Niyazi abi hayırlı olsun güle güle kullan.dediklerine katılıyorum.çoğu firma satana kadar.sonrası... yok
Nihat abi Yasin kardeş sizler de iyisiniz inşallah.
sevgili Murat abi sen de hoşgeldin çoktandır muhabbetini alamadık özlettin kendini.
herkese COMBO dolusu sevgiler saygılar.

Geri