Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
s.a.
hayırlı akşamlar abiler.
bugün egzoz muayenesi yaptırmam lazımdı ama kaldı ilçeye gidemedim.
inşallah yarın yaptırabilirim.
Muayene de 12 aralıkta.
yapmam gereken bişey varmı muayeneden önce.
bilginiz varmı abiler.
Randevu sistemi ile çalışıyormuş galiba TUVTURK?:confused:
önemli bir sorunum var aslında benim.
internetten bakıyorum yatırdığım vergi görünüyor tahsilat bölümünde ama diğer tarafta sanki yatırmamışım gibi 30 küsür faiz bile binmiş görünüyor.
temmuz döneminde araç hala üstüme görünmüyordu nette. kendi ismini ver yatır dedi vergi dairesi müdürü biz hallederiz demişti:mad: ama görünen o ki başkasının kimlik nosu ve benim adım soyadımla yatırdığım vergi sistemde yatırılmamış gibi görünüyor.
diyeceğim o ki ben bu vergi olayını çözmeden muayene yaptıramam?:confused:
vesselam

osman hocam büyük şehir olmadığı için sıra almak gerekmez gibi geliyor ben sinop boyabat ilçesinde yaptırdım önümde beş araç vardı sıram geldi yaptırdım. lastik diş derinliğine bakarlar frenlerine bakarlar sinyaller vs vs far ayarın kötüyse düzelt gel derler birde yangın tüpün ve ilk yardım çantanı ayarla hepsi bir arada satılanlarda var muayeneye girerken aracın ön koltuğun üstüne koy arka koltukların kemerlerini birisi varmış gibi tak inş sorunsuz geçersin.

vergi olayın zati borcun gözükürse geçemezsin muayeneden orda çıkar zati gidip gelmek külfet gelmezse muayeneye gir derim.

herkese güzel bir hafta sonu diliyorum.

bülent üstadım yeniden geçmiş olsun inş en kısa sürede sorun çözülür aracına kavuşursun.
senin siyah incin 1.7 miydi bülent anımsayamadım.

1.3 Nihat cım...47000 de aldım ...
araç şuan oldu ama birşeyler seziyorum yine içim rahat değil yani...
satacam arkadaşım daha da olmadı.
bakacam başka bi combo...

Murat abi nasılsın bu ara hiç sesin çıkmıyor özlettin kendini süprizlerini bekliyorum.

herkese günaydın sabah şerifleriniz hayrolsun işleriniz yolunda araçlarınız ayarında yol alsın.

Osman hocam eline sağlık fotoğraf tutkusu çektiğin karelerden hissedilebiliyor hiç görmediğimiz anadolunun en uç noktalarını sayende gördük eline sağlık.

bu arada can hoşgeldin dediğin gibi murat abinin işleri yoğun abimiz fırsat buldukça gelir yalnız bırakmaz bizi.

yasin günaydın nasılsın kardeşim afiyettesindir inş.

safirinde son durum nasıl ben royalimden bir süre ayrı kalacam sevap işliyorum teyze oğlu aracı ile geliyorum şöförlüğü öğrensin diye:)

Yasin, Nihat abi günaydın sizlere..
Hayırlı sabahlar tüm garaj sakinleri.. Yüce Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun inşallah..

Tüm arkadaşlara hayırlı, huzurlu, bereketli ve sağlıklı bir hafta dilerim :)

Arabam yağmur çamur yüzünden iyivce kirlendi.. Pislik içinde. vaktimde yok temizletmeye ama bu hafta temizletecem inşallah.. O yüzden utandığımdan garaja pek uğrayamadım pis arabayla :D Neme lazım bu pis haliyle almazsanız falan garaja :)

günaydın abi royalin dinleniyor demekki :D
abi astra h team karışmış birbirine çoğu üyelik iptal olmuş üzüldüm açıkcası

Hoşbulduk Yasin..

Astra sahibi arkadaşaların durumu üzücü istenmeyen birşey.. Hayırlısı iinşallah..

Şu kısacık ömürde ceviz kabuğunu doldurmayan meseleleri büyütüp birbirimizi kırmaya üzmeye gerek yok..
Maksat muhabbet dostluk paylaşım olsun.. İnatlaşmak fikrini, isteğini karşıdakine kabul ettirmek için baskı kurmak kimsenin uhdesinde değildir doğruda değildir. Eleştirilerde dozu iyi ayarlamak gerekir. Özellikle kişilik haklarına saygı durmak bu durumda ön plana çıkmaktadır. :)
İsteyen fikirden faydalanır isteyen kendi fikrini savunur buda kavga sebebi değildir.

Geri