Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla abi astra h team de gerçekten çok iyi insanlar var ve ayrılanlarda çok iyi insanlar keşke olmasaydı böyle

Yönetimin zamanında bu konuya el atası gerekirdi.. En aktif bölümlerde fikir ayrılıkları tartışmalar olabilir.. Bu gayet normaldir. Ama özellikle herkesin birbirine olumlu yaklaşması lazımmm .. yönetimin üyeye, üyenin yönetime veya üyeler birbirlerine.. Çocuk azarlar gibi cümleler kurmak veya sitemkar cümleler kurmak niyette azarlamak veya sitem etmek olmasa bile ki öyle bişi eminim yoktur zaten bazen böyle hoş olmayan durumlar oluşturabiliyor..

Niyazi abim hoşgeldin abi mavişin kirlide olsa başımızın üstünde yeri var sen garaja bıraksaydın ben tozunu alır paralatırdım abim:)

niyazi abi doğru söylemişin birbirimizi kırmaya ne gerek var inan zaman hızlı akıyor insan böyle durumlarda kalınca geriye dönüp bakınca üzülüyor kimseyi kırmamak gerek böyle durumlarda en güzeli büyüklük gösterip tevazzuyu elden bırakmamak.

Hoşbulduk
Yasin nasılsın kardeş

Garajımıza bir uğrayalım dedik

Nerede bakalım garajımızın üyeleri

murat abim hoşgeldin abi özledim valla o güzel sözlerini işlerini yoluna koyda gel abim bu arada kara iri gözlü kediyide artık ciğerlemi kandırırsın baklava ilemi kandır oda gelsin abi kablo bu sat sat bitmez:)

sağolasın murat abim beğenmene sevindim gün batımında bir arada olduğumuzda yada manzarası olan bir yerde bolca fotolarını çekeyim abiciğim.

Geri