Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sinan abi epey uzak kaldın forumdan hafta sonu ortalık savaş alanıydı üye ihraçlarında astracılardan çok kişi var ve sonunda sayfalarıda silindi

aleykümselam candan abim günaydın niyazi abim tüm garaj ahalisine saygılar sevgiler.

işte budur candan abim garajın kepengine arada el atıver abiciğim nasılsınız abiler afiyet şekerdesinizdir inş.

istanbul korku filimlerini andırıyor bu girp herkesi tedirgin etti okullar nerdeyse yarıya düşecek hapşıranda gitmiyor tıskıranda genetiği oynanmış yicek gibi oldu bebeler dirençli ve güçlü değiller inş bu illetten tez zamanda kurtuluruz zati geçim derdi herkesi sıkıntıya düşürüyor bide kapıya sevmediğimiz hayvan ismi ile bu illet gelince iyice dara düşürüyor insanları.

sağol abim senin kadar olmasa da şekerli sayılırım.canım Nihat abim elimden geldiğince erken mesaiye geliyorum ama ben gelene kadar diğer arkadaş biligisayara kurulmuş oluyor.azimle erken gelip kepenkleri açmaya gayret edeceğim.
Ayrıca fotoğrafına hasta oldum abi.Çok şekil olmuş.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar herkes keyifte inşallah.,
Sinan hayırlı olsun kardeş.kasko falan yaptırmışsın.inşallah ihtiyacın olmaz.
Mustafa kardeş sen de hiç dert etme yüce rabbim hayırlı işin peşinde gidene yardım ediyor.Bizzat ben şahidim.
Ayrıca astracılar da boşuna birbirinin kalbini kırdı.hayatta hiçbirşey kalp kıracak kadar önemli değil.en azından ben öyle biliyorum.

niyazi abi bizim toplumda fısıltı gazetesi denen durum varya özellikle bayanları çok etkiliyor akşam ikna edemedim aşı yaptırmam diyor bizimki çocukları oysa diyorum ki bundan önceki ve bundan sonraki aşıları niye yaptırıyoruz yok kısırlık yapıyormuş falan filan toplum olarak malasef kendi söyleyeceğimiz yalana bile inanır olduk.

Abi haklısın..ne oluyorsa bu fısıltılardan oluyor zaten..

Ben 17 yıllık sağlık personeliyim. Eşimde 18 yıllık sağlık personeli. Bu zamana kadar çocuklarımıza, kendimize onlarca aşı yaptık.. eşe dosta arkadaşa, vatandaşlara sayısını hatırlamıyorum çok aşı yaptık.. Ama hiç bir zaman bu aşılar ve hala rutin yapılan aşılar sorgulanmadı.. Bu güne kadar yapılan aşılarıda aynı firmalar üretiyordu. Ülkemizde bu aşılar uygulanıyordu..
Şimdi bir siyasetçimiz çıktı bence sağlam temelleri olmayan bilimsel olmayan bir açıklama yaptı ortalık medyanında abartmasıyla karıştı.. İnsan yanına bilim adamlarını alır çıkar bilimsel olarak açıklama yapar anlarım ama ölede bişi yapmadııı.. Olay tamamen siyasi malzeme oldu.
Yemin ediyorum bu duruma çok ama çok üzülüyorum.. İnşallah kimsenin çoluğu çocuğu bir zarar görmeden bu salgında atlatılır.. İnşallah bu söylentiler yüzünden kimse aşıyı yaptıranda yaptırmayanda zarar görmezi.. Yoksa bu vebalin altından kimse kalkamaz..

Geri