Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Trafik sigortası 580 miiiiiiii o ne Sinanımmmm bi yanlışlık olmasın bu fiyatta.. Geçen yıl ben isviçreye trafik sigortasını 125-tl ye yaptırdım.. Senin araç farklımı kullanım açısından falan :eek:

Nihat abi yaptırın aşılarınızı biraz olsun rahatlasın içiniz.. ben geçen hafta aynı gün kendime hem mevsimsel grip hemde domuz giribi aşını yaptırdım. Eşime domuz gribi yaptırdım..Çocuklarada yaptırılması için okullara izin kağıdı verdim.. Biraaz olsun içimiz rahat.. BESLENME ve TEMİZLİK çok ama çokkkkk önemliii :)

abi bilmiyom.
3 yerden fiyat aldım.araç kazaya karışmıştı amcam vurdu o yüzden olabilir dediler.

sinan kara kedimiz hoşgeldin kasko yaptırmana sevindim ist sakat her an herşey olabiliyor gerçi benim royalde yok ama bu imkansızlıktan yoksa bir saniye bilde durmam yaptırırım hayırlısı olsun.

niyazi abi bizim toplumda fısıltı gazetesi denen durum varya özellikle bayanları çok etkiliyor akşam ikna edemedim aşı yaptırmam diyor bizimki çocukları oysa diyorum ki bundan önceki ve bundan sonraki aşıları niye yaptırıyoruz yok kısırlık yapıyormuş falan filan toplum olarak malasef kendi söyleyeceğimiz yalana bile inanır olduk.

nihat abi fotograf süper olmuş.
kasko şart abi bütün birikimim bu araç allah korusun başına bi iş gelirse yanarız valla:D

valla benimde çok masrafım var bu sene muayene, egzoz, volant baskı balata ve bilye(bu arada hallettim o işi volnat işi çözüldü), farlar, vergi, düğün ne biliyim mokoko kısaca

selamün aleyküm hayırlı günler herkese
sinan abi kasko şart arabalarda hele istanbulda tamamen şart

valla benimde çok masrafım var bu sene muayene, egzoz, volant baskı balata ve bilye(bu arada hallettim o işi volnat işi çözüldü), farlar, vergi, düğün ne biliyim mokoko kısaca

mustafa Allah herşeyin bi kolaylığını verir kardeşim hiç takma kafana

yasin garajı açmaya gelmeyince sen merak ettim afiyettesindir inş.

mustafa özellikle düğün gibi hayırlara vesile olacak olaylarda yaradan gerçekten kolaylık verir muayeneden senin raç geçmeyecekti kimin arabası geçecek benimde eksoz muayenesi var eriniyorum gidemedim ama bildiğim kadarıyla 25 lira olması lazım.

evet sabah fark ettim sayfaları silinmiş gerçekten çok üzüldüm ve etkisindeyim hala üç günlük dünyada kırgınlıklar olmasa hoşgörü denen güzelliği kullansak elbette sorunlar her daim kapımıza gelecek herşeyin hayırlısı diyelim.

Geri