Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bizim CD çalar sanırım CAR 300 modeli,
Yani sadece track parçalar çalan, MP3 çalmayan cinsten.

Elektronikçiler içini açıp ta USB ve kart okuyucu lehimleyebilirler mi?
Bu konuda bilgisi, deneyimi, duymuşluğu veya kuvvetli tahmini olan var mı acaba?

FM transmitterleri tavsiye edebilirsiniz, ancak sesi kaliteli veremiyor.

bugün carbon çeken bi yere gittim fakat siyah plastiğin üzerinde olmayacağını söyledi boyatmam gerekicek ama çok pahalı :(

Bizim CD çalar sanırım CAR 300 modeli,
Yani sadece track parçalar çalan, MP3 çalmayan cinsten.

Elektronikçiler içini açıp ta USB ve kart okuyucu lehimleyebilirler mi?
Bu konuda bilgisi, deneyimi, duymuşluğu veya kuvvetli tahmini olan var mı acaba?

FM transmitterleri tavsiye edebilirsiniz, ancak sesi kaliteli veremiyor.
ağabey kuvvetli tahminimi açıklıyorum: bence yaparım diyenede cihazın orjinalliğini bozdurtma. çok önemliyse git çıkmacılara pert olmuş araçların ne sağlam parçaları var. tak ve için rahat kullan.

80093173kv3.jpg

Valla böle bi combo ilk defa görüyorum. Direksiyon deri, göstergeler krom falan. Nedir bu spor paket mi?

Selam,

Aksesuar işinden anlamam (şimdiye kadar aldığım tek aksesuar koltuk kılıfıdır :)) ama hepsiburda da opel için krom konsol kaplaması diye bir ürün görmüştüm sanırım o ürün bu.

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=259373&ProductID=otm331164o421

Bu örnek resimmiş modele göre olanını gönderiyorlarmış alındığında. Sanki bu kaplamaya benziyor.

Kolay gelsin.

--

Sonradan gelen edit:

Direksiyonla göstergenin farklılığını görmemişim pardon. Bir de kapı kolunda bir buton benzeri şey var o nedir acaba ki ..?

--

Son düzenleme:
Combo Sport diye geçiyor Almanya'da bu model hatta eskiden bu modellerde 45 yanaklı lastik sunuyorlardı şimidi kaldırmışlar...

dün öğlen park halindeyken comboma vurdular sağ sürgülü kapı biraz göçtü çok moralim bozuldu.yarın opala gidecem galiba çektirebilecez boya atmadan inşallah olur dua edin:S

Geri