Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Renk tonu aynı galiba ama evet son resimden yaptırmanızın nedeni belli oluyor.

neden xenon far almadığınızı sorabilirmiyim ayrıca aldığınız farda daha fazla ışık diyor bu karşıdan gelenlerin gözünü almazmı?

Selam,

2004 1.7 dti beyaz bir combo aracım var. 10 dan fazla değişik araç kullandım geçmişte. Bu araç kadar rahatını görmedim şimdiye kadar. Hele ki 5 kişiyseniz. En son 1700 km yaptım 2 depo ile.

Yürüyen aksam harici mekanik sorun hiç yaşamadım. 2007 eylülde trigger koptu değişti sonra sente atladı motor yaptırmak zorunda kaldım. Aydın Kopel de yapıldı motor ve sanırım orda doğru düzgün yapmadılar. Geçen ay yine sente atladı, yine motor yapılıyor (bu kez parça garantisine girdi biraz uğraşmak zorunda kaldık). Kavuklar yapıyor bu kez. Bu araçla devam etmiyeceğim zira bu araç beni istemiyor. Sorunları beni çok yıprattığı için bu sınıftaki diğer araçlara baktım. Araştırdım taradım ve combo gibisini bulamadım. Takasa verip 1.3 bir araç alacağım eğer adam gibi bir fiyata alırsa satıcılar. Bakalım 1.3 le neler yaşayacağız. Bence hem görünüş, hem pratik kullanım ve hem de binek tadında oluşu gibi nedenlerle çok güzel bir araç.

yeni petrol fiyatları hepimize hayırlı olsun şu anda shellde euro diesel 2.93 totalda bazı yerlerde 2.90 a kadar düşüyor umarız bu fiyatlardahada aşağı iner

Selam,

2004 1.7 dti beyaz bir combo aracım var. 10 dan fazla değişik araç kullandım geçmişte. Bu araç kadar rahatını görmedim şimdiye kadar. Hele ki 5 kişiyseniz. En son 1700 km yaptım 2 depo ile.

Yürüyen aksam harici mekanik sorun hiç yaşamadım. 2007 eylülde trigger koptu değişti sonra sente atladı motor yaptırmak zorunda kaldım. Aydın Kopel de yapıldı motor ve sanırım orda doğru düzgün yapmadılar. Geçen ay yine sente atladı, yine motor yapılıyor (bu kez parça garantisine girdi biraz uğraşmak zorunda kaldık). Kavuklar yapıyor bu kez. Bu araçla devam etmiyeceğim zira bu araç beni istemiyor. Sorunları beni çok yıprattığı için bu sınıftaki diğer araçlara baktım. Araştırdım taradım ve combo gibisini bulamadım. Takasa verip 1.3 bir araç alacağım eğer adam gibi bir fiyata alırsa satıcılar. Bakalım 1.3 le neler yaşayacağız. Bence hem görünüş, hem pratik kullanım ve hem de binek tadında oluşu gibi nedenlerle çok güzel bir araç.
günaydın öncelikle garajımıza hoşgeldiniz ama ilk tavsiyem imza bölümüne adınızı ve soyadınızı yazmanız
combo gerçekten konforlu biraz daha yumuşak amortisör olsa çok daha iyi olucakmış ama şu anda 1.3 baz combo 26.300 kavuklarda 27-28 arası full alabilirsiniz diye düşünüyorum

bu arada yakıt çok iyi 2 depo 1700 biz ortalama bir depoyla 800 oda şehirdışı sizinki 1.7 valla gayet iyi yeni alıcağınız aracı 1.7 düşünmezmisiniz

Selam,

Trigger den sorun yaşadığım için zincirli olsun istedim bu kez :) 1.7 lerde kayış var ve artık kayış istemiyorum (Gözünü sevdiğim scania motoru nerdesin, alttan eksantriklidir ve borularla aktarılır aşağıdan yukarıya sübaplara). Tabi bir de artık fazladan 2-3 milyar vermek istemiyorum. 1.3 hem fiyat olarak hem de motor gücü olarak benim ihtiyacımı görüyor. Ben aracımı 88km nin üzerinde otobanda bile kullanmam. Yolda durmadan giderim ve ortalama hızım oldukça yüksek olur (Yolcular şikayetçi ama napalım alışkanlık). Senelerce tır şoförlüğü yaptığım için yolun hızlı giderek değil sürekli giderek bittiğini bilirim. Spor paketini bile almayacağım sanırım.

Tavsiye için teşekkürler.

valla 4 yıldan beri 1,3 kullanıcısı olarak iyibir tercih yaptığını söyleyebilirim Doğan abi.. ALlah kazasız belasız hasarsız kullanmanı nasip eder inşallah.. ;)

Geri