Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
müsait olursak bayramda da görüşürüz nihat abicim zaten ne kaldı bayrama combolarımızı düğüne giderkende bi güzel parlatırız süper olur

herkese hayırlı sabahlar mutlu güleryüzler ve sevinçlerle dolu güzel bir gün dilerim.

sağol Yasin iyiyim sen ve safirin de iyisiniz inşallah.sesin kaynağını bulabildin mi.

yok abi ses nerden geliyor belli değil servis e getiriyorsun bi yeri yaparken bi yeri bozuyorlar en iyisi sağlam bi usta bulucaksın garanti filan dinlemeyip ustana yaptırcaksın

candan abim yasin selam biraz mola verdim ama yine geldim yanınıza.

ben tamir işinde şunu öğrendim birincisi usta adam gibi adam olmalı ve karakterini huyunu suyunu bilmelisin çocukluk arkadaşım 10 numara usta ama kendi elini sürmüyor defalarca uyardım dinlemedi beni bende yine 10 senedir tanıdığım komşumuza gidiyorum önceki aracımla ve royalimle asla beni üzecek bir şey yapmadı araca ve şükür royalde üzmedi beni comboyu sevdim ve hep seveceğim.

herkese hayırlı sabahlar.bu iç karartan samsun sabahında güne sizlere merhaba diyerek başlamak ilaç gibi geliyor.umarım hayırlı bol kazançlı bereketli bir gün olur.Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın...

candan abim günaydın sanada hayırlı işler abiciğim allah hepimize kolaylık versin.

nasılsın abim havalar soğuk ayaz olsada siz sıcak abiler sayesinde garajımız ısınıyor.

Günaydın Nihat abim nasılsın.soğuk değil ama insan bu havalarda bayağı karamsar oluyor.neyse ki combocular var...

evet abi haklısın garajımızda iki tatlı söz bir paylaşım derken insan güne zinde başlıyor.

haberlere baksan karmaşa dizilere baksan hep aynı yaşam hep bir koşturmaca keşmekeş biraz müzik biraz araç sevgimiz ve dostane siz abilerle gün güzel geçiyor abiciğim.

Geri