Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sanırım bütün combolarda problem var yadaaaa mazottan olabilir mi acaba herkesin bi yakıt sorunu var bu aralar

selamın aleyküm COMBO alemi herkese günaydın.bu güzel samsun sabahında güneş deniz ve combo inşallah güzel bir haftanın başlangıcının işaretidir.Herkese hayırlı bol kazançlı bereketli bir gün dilerim.Allah tekerinize taş değdirmesin.
Ayrıca hasta olan yada olacak olan arkadaşlara acil şifalar dilerim.
Yakıt konusuna gelince o zaten muamma.ısınıncaya kadar mazotu sünger gibi çekiyor, ısınınca kokluyor.malum havalar soğudu....

bir güzel gün ve hafta vede bayram dileğide benden.

yasin geçmiş olsun afiyetle aramıza dönmene sevindim.

oğuz uzun aralar verme bak combon bile soğumuş çok yakıyor:)
şaka bir yana bakımlar geçince vede soğuk havada etki yapınca biraz fazla yakması normaldir ama benim royal maşallah hala az yakıyor çünkü garajdan çıkamıyorki yardımcı şöförüm bugünlerde:)

candan abim mustafa ve osman hocam sizlerede saygılar sevgiler kara kedimiz yine kasap önleride galiba:)

bir mukabil sevgiler saygılar bizden murat abiciğim.

yasin afiyettesin dimi kardeşim ses vermeyince sen sıklıkla merak ettim.

dün kayışdağından Allah kabul etsin kurbanımızı aldık rakamlar inanılmaz yüksek ortlama 500 den aşağı adam başı düşen pay yok gibi şükür bugünlere allah olmayanada nasip etsin.

Allah kabul etsin Nihat abim.
Bizden de sana COMBO dolusu sevgiler Murat abi buradayız Allah'ın izniyle.İyisin İnşallah abim hayırlı işler.
Bu arada Niyazi abi pek gözükmüyor.İyidir inşallah...

amin candan abim peder beyimizden öyle gördük borç içinde olsakta malın varsa keseceksin diyor yüce mevlamız seneye inş daha güçlü oluruz.

evet benim niyazi abim gelmiyor bir kaç gündür garaja getirip bıraksa temizliğini yapardım mavişin böyle durumlar için cep telllerimizi bir birimize verelim en azından merakta kalmayız.

Merhaba Candan

Merhaba Niyazi
Allah Kabul etsin kurbunlarınızı

Yasinim görüşemedik gel birg ün Ümraniye'ye de yüzünü görelim ya

Hayırlı akşamlar tüm garaj sakinlerine :)

Candanım iyiyim hamd olsun ama işler yoğun biraz.. bayram öncesi millet bir haftaya sıkıştırmış tüm işlerini, onlara koşturuyoz..

Nihat abi arabayı yıkattım sonunda cillop gibi maşallah :D Bende aldım kurbanı.. 1.550-TL 3 kişi (kayınpeder+ben+annem)
Cümlemizin keseceği kurbanlar yüce rabbinmin katında kabul görür inşallah.. Kesemeyen arkadaşların yaptıkları hayırlar ve iyi işler kurban sevabı kazandırır kendilerine inşallah..

Merhaba Murat abi :D Sizleri özledim valla.. Şu işler bir tenhalaşşsın aynı hızla devam muhabbete inşallah :D

Bu arada Yasin çok geçmiş olsun.. Aman dikkata şu sıralar .. Bol suuuuu bol meyveeeee ve fırsat buldukça istirahattttt :)

Son düzenleme:
Geri