Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar bende 97 vectra 2.0 cd var ve deiştirmek istiorum ama 30 bine kadar 0 km bi araç almak istiyorum comboda karar verdim hem konforlu taksi gibi bi araç hem de çok az yakıo ve içi geniş dediler peki standart özelliklerinde neler var yeni 1.7 cdti almak istiorum 1.3ten daha ii die duydum.bi de comfort ve city plus modelleri var hangisi tercih edilmeli.direksiyon kutusu problemi dediler hala devam edio mu aynı problem?kısacası 1.7 cdti artıları ve eksileri nelerdir bilgilendirirseniz sevinirim...

direksiyon kutusunda artık problem yok giç birinde şuandaki fiyatlarla 1.3 190 kuruş yakar 1.7 ise 240 kuruş yakar motor güzel ve rahattır.

hadi yha o kadar yakmıo die biliorum ben ama :/ benim vectra da o kadar yakıo yakıt için deiştiricem zaten aslında yani bu kadar yakıosa deiştirmemin hiç bi anlamı kalmaz sonuçta bu tür arabalar uzay kasa vectranın yanından bile geçemez...

arkadaşlar bende 97 vectra 2.0 cd var ve deiştirmek istiorum ama 30 bine kadar 0 km bi araç almak istiyorum comboda karar verdim hem konforlu taksi gibi bi araç hem de çok az yakıo ve içi geniş dediler peki standart özelliklerinde neler var yeni 1.7 cdti almak istiorum 1.3ten daha ii die duydum.bi de comfort ve city plus modelleri var hangisi tercih edilmeli.direksiyon kutusu problemi dediler hala devam edio mu aynı problem?kısacası 1.7 cdti artıları ve eksileri nelerdir bilgilendirirseniz sevinirim...
Kesinlikle 1.7CDTİ al biz pişmanız karınca misali 1.7 daha rahat çeker daha az yakar az yakmasada aynı yakar fabrika verilerinde 0,1litre farkediyor.
MTV'de 1.7 ile 1.3 aynı zaten.

Bizim 1.3 0,20krş şuan:)

1.7 cdti kesin de baya da yakıomuş ama :D yani benim vectra gazlı o da 20 krş yakıo yani kararsız kaldım şimdi bak ben yakıtı düşünerek istemiştim en başta ama bakalım hayırlısı bayram tatili bitince bi opele gidip bakıcam opel sağlam araba ben memnunum önceliğim opel

ben 1.7 kullanıcısıyım 125 tl ye shell eurodiesel +GTL koyuyorum 600 km yi çok rahat görüyorum buda 0.21 krş a geliyor

hadi yhaa ben 65 lirayla 350 km ol gidiorum aşağı yukarı 130 liraya 700 km demek 20 krş bile bulmuo nerdeyse vectrayı deiştirmesem mi acaba :D mazot pahalılandı mı o kadar yha otogaz 1.80 oldu da

selamın aleyküm .inşallah güzel bir bayram geçirmiişizdir.ve bu sebebpten sabah zorlanarak kalktığımız yataktan işe doğru giderken sıkıntı çekmemişsinizdir.herkese güzel bir gün ve bol kazançlı bereketli bir hafta dilerim.( NOT: dalgınlığa gelmesin.bugün SALI, Pazartesi değil.)

Geri