Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Niyazi abi malasef o kadar fark var sanki biz burda ralli yapıyoruz büyük şehirde nefes alıyoruzya cezasını çekiyoruz.

ben 466-tl ye kasko yaptırıyom

şehir bu kadar farkeder mi yaaaa :(

aynen abi bırak şehri semt bile fark eder hale geldi...:(

ben de 12.2009 da yaptırdım toplamda 700 tl civarı bişey tutmuştu... ama 2010 baya acılı geçicek gibi yeni zamlar sayesinde....bir sonraki sigorta ve kasko tarihine kadar birkaç kez daha zam gelirse şaşmamak lazım...

Kıymetli arkadaşlar
KASKO FİBA sigorta 466-tl 8 taksit
Zorunlu Trafik AVİVA sigorta 145-tl 6 taksit'e yaptırdım..

Siz İstanbulda ikamet eden arkadaşlara Allah (cc) kolaylık versin ;)

Sıra geldi 21 inde muayene ve taşıt vergisine... onlarda maaştan sonra inşallah :D

Yok be Sevgili Yavuzzz ;) vazgeçtim.
tüm ilanlarıda kaldırdım internetten.. Ne biliyim benim arabamın değerinin altında teklif ediyorlar bende kıyamadım.. Allaha şükür paraya da ihtiyacım yok şimdilik. İstediğim fiyata satsaydım daha üst model otomobil düşünüyordum ama olmadı kısmet ;)

Şİmdi kaskoyu sigortayı yaptırdım muayene vergi derken bu saatten sonrada satmam artık.. Şöle hız sabitleyici, mercekli angel far+xenon ve sonax tan antibacteriyel detaylı iç temizlik düşünüyorum araca daha keyifli binmek için inşallah önceliğimi bu işlere veredem :D

Yok be Sevgili Yavuzzz ;) vazgeçtim.
tüm ilanlarıda kaldırdım internetten.. Ne biliyim benim arabamın değerinin altında teklif ediyorlar bende kıyamadım.. Allaha şükür paraya da ihtiyacım yok şimdilik. İstediğim fiyata satsaydım daha üst model otomobil düşünüyordum ama olmadı kısmet ;)

Şİmdi kaskoyu sigortayı yaptırdım muayene vergi derken bu saatten sonrada satmam artık.. Şöle hız sabitleyici, mercekli angel far+xenon ve sonax tan antibacteriyel detaylı iç temizlik düşünüyorum araca daha keyifli binmek için inşallah önceliğimi bu işlere veredem :D

Abi yazdığın herşey için Mustafa'yla irtibata geç ;) Allah korusun kazık yeme diye söylüyorum abi. Saygılar ;)

Değerli Mustafa yaptıracağım zaman fiyat ve fikir almak açısından ilk soracağım kişilerden biridir ;) hele parayı ve zamanı ayarlayım inşallah mutlaka burada ondan fikir alırım... ;)

ayıp ettin abi her zmaan yardım ederim

Allah (cc) razı olsun.. Eksik olma Mustafacım ;)
Şimdilik kullanan arkadaşların fikirlerini alıyorum. (Mesela EvolutionX-Yasin)
Dedimya para ve zamanı ayarlayınca detaylı olarak fiyat ve kullanım açısından tekrar seninde fikrini alıcam inşallah :)

Geri