Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

özata

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar 2009 model 1.7cdtı combomuz ilk arıza ışığını vermiş bulunmaktadır:) Araç çalıştırıldıktan 4-5 sn sonra sönen --EPS-- ışı sönmüyor. Yarın servisteyiz. Aynı arızayla karşılaşan varmı?

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar 2009 model 1.7cdtı combomuz ilk arıza ışığını vermiş bulunmaktadır:) Araç çalıştırıldıktan 4-5 sn sonra sönen --EPS-- ışı sönmüyor. Yarın servisteyiz. Aynı arızayla karşılaşan varmı?

geçmiş olsun, ben karşılaşmadım, direksiyonda bir sertleşme yoksa sorun olmaz, ama ışık sönmediğinde direksiyon eski toros direksiyonuna dönüyorsa servo sorunu olabilir, gerçi garanti kapsamında değiştirilir...bizim araçlarımızın kronik arızalarından birisidir direksiyon problemleri... direksiyonda kısa süre sonra lakırtılı sesler gelmeye başlarsa şaşma..:(

özata

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyonda bi problem yok. Işık artık yanmıyor normale döndü çalıştıktan sonra sönüyor. Ama yinede bi servise göstericez. Araç daha 7.000 bin km de.

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyonda bi problem yok. Işık artık yanmıyor normale döndü çalıştıktan sonra sönüyor. Ama yinede bi servise göstericez. Araç daha 7.000 bin km de.

servise göstermenizde fayda var, enazından sorunun kaynağını söylerler, soketlerdeki bir temazssızlık mı yoksa başka birşeymi, içiniz daha rahat olur...

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
Serhat Bey geçmiş olsun Yılmaz abinin dediği gibi direksiyon sorunları 2006 başına kadar devam etmişti o yıldan sonra çıkan araçlarda pek görülmedi afiyetli huzurlu sürüşler dilerim.

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm garaj sakinleri, yeni yılın ilk mesajı benden olsun, herkese iyi seneler bol kazançlı sağlıklı nice yıllar...

iberay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm. Arkadaşlar. Çoktan beri yoktum. Şöyle bir sorum olacak: Benim araç 2003 model combo. Ön tamponu çatlattım. Köpeğe vurdum gece. Şimdi Ön tamponu bu yeni modellerden taktırsam uyar mı?.Sis lambası falan. Tavsiyeleriniz nelerdir? Hepinize iyi geceler.

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm. Arkadaşlar. Çoktan beri yoktum. Şöyle bir sorum olacak: Benim araç 2003 model combo. Ön tamponu çatlattım. Köpeğe vurdum gece. Şimdi Ön tamponu bu yeni modellerden taktırsam uyar mı?.Sis lambası falan. Tavsiyeleriniz nelerdir? Hepinize iyi geceler.

geçmiş olsun...tampon konusunda detaylı bilgim yok ancak uyacağını düşünüyorum, aralarında çok fazla fark yok, ama maliyet olarak masraflı olacağını sanıyorum, ben geçen yıl sadece sis farlarını sordum servise 450tl demişlerdi...tampon ve sis farını çıkma bulabilirsen daha hesaplı olur...