Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bizim depolar kaç litre mazot alıyor tam boşken?
Kırmızı yandığında hemen yakıt alsak kaç litre alıyor deneyen oldu mu?

Tabi; akabinde şöyle bir cevabı hesaplayacağız:
Kırmızı yanınca tam bitirmeye kalksak kaç km. gideriz?

Tam bitirince ne olumsuzluklar yaşarız?

Konu farklı olunca flood uyarısı gelmez umarım.

4. Abant bulunmasında tanışma fırsatımız olan başkanımız yezocan, sağolsun stikerleri kargolamış.
Bugün tabelacının birine rica ettim, arka kaputa güzelce yapıştırdı.

sany1973vv7.jpg

sany1987lx9.jpg

Tişörtümüzü de giyince takım olduk galiba,

sany1981kv8.jpg
sany1985dr8.jpg

Yakından görelim:

sany1975zg5.jpg

Fotoğraflı anlatımı teşvik amacımla, hazır sticker resimlerini yüklemişken, pek önemli konu olmasa da combomun kendi kılıflarını korumak amacıyla 80 liraya alıp, 15 liraya da taktırttığım kılıfları sizlere sunayım dedim.

sany1989oi6.jpg
sany1992jd1.jpg

sany1995qi2.jpg
sany1996zs4.jpg

Arka koltuğu yatırma yerini açmamış kılıfı takan ama, 15 liraya bu kadar olur. Yerini biliyorum ya. Olmadı falçatayla keserim.

sany1998hm0.jpg

http://img523.imageshack.us/img523/937/sany1995qi2.jpg

Sezai bey sanırım arkada geri vites kamerası mevcut? Nedir nasıldır ön tarafta ekranı nasıl monte ettiniz?

siz değerli combo kullanıcıları aracımı fulleyip 140 ytlye doldurdum litre fiyatı ise 2950 ytl. yola çıktım ve taktiğim bu oldu aracın motorunu soğuk tuttum hep yani aracın ısıtma sistemini açtım içeriye sıcak üfledi ama camları tabii açtım :) ve öylece 80 km hızı geçmeden bi güzel kullandım ve 965 kmnin 200 kmsini şehiriçi ve klima çalışır durumda kullandım ve bende şok geçirerek bu kmye şaşırdım. eğer yardımcı olursanın resimler göstericem ama resim koymayı bilmiyorum :(

kırmızı ışık yandığı zaman en fazla 70 km geçmemek şartı ile 55 km gidiyor zaten yanıp sönmeye başkıyor o arada. eğer basarsanız gideceği en fazla 35 kmdir

Bizim depolar kaç litre mazot alıyor tam boşken?
Kırmızı yandığında hemen yakıt alsak kaç litre alıyor deneyen oldu mu?

Tabi; akabinde şöyle bir cevabı hesaplayacağız:
Kırmızı yanınca tam bitirmeye kalksak kaç km. gideriz?

Tam bitirince ne olumsuzluklar yaşarız?
sevgili ağabeyciğim, 13000 km den beri deniyorum sürekli full depo alırım. hemde ışık yanınca... ne zaman ışık yanınca alsam tam 46 litre alıyor. tabi pompacının başında durup ağzına kadar doldurtursam. eğer tabanca atınca bırakırsa 44 litre alıyor. çok denedim, tabanca atınca en az 2 litre daha alıyor. hiç tam bitirmedim. tavsiyede etmem. deponun sonunda su ve tortu var. mazallah mazot pompasını yiyebiliriz. depolarımız 52 litre olduğuna göre herhalde o kadar alır. ama ben denemem. bu bilgilerden yola çıkarak, ışk yanınca ş.içi 90 km, ş.dışı 120 km gideriz sakin kullanımda. saygılar ağabey.

Geri