Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Günaydın Garaj..
Size Combo feedback'i vereyim bir tane..Araçlardan birisinin kapılardan yağ sızıyor camlarıda arasıra kilitleniyor,açılıp kapanmıyor..Diğerlerinde böyle bir sorun yok ..Demekki araba hakikaten şans işi..

Günaydın Garaj..
Size Combo feedback'i vereyim bir tane..Araçlardan birisinin kapılardan yağ sızıyor camlarıda arasıra kilitleniyor,açılıp kapanmıyor..Diğerlerinde böyle bir sorun yok ..Demekki araba hakikaten şans işi..

camların açıp kapanma sorun beyinsel abi

Günaydın Garaj..

Aynen katılıyorum bazen geldimi tüm terslikler gelir başımıza neyseki Allaha şükür benim royal maşallah beni üzmedi tabi bende onu üzmüyorum yağı suyu ve sevgisini eksik etmiyorum:D

Selam aydan aya giriyordum 2 ay olmuş :D

50.000 devirdik hala sıfır araba gibi vitesler sert geçiyor bazen 2ye 2.denemede geçiyor.
Varmı aynı sorunu olan?

Selam aydan aya giriyordum 2 ay olmuş :D

50.000 devirdik hala sıfır araba gibi vitesler sert geçiyor bazen 2ye 2.denemede geçiyor.
Varmı aynı sorunu olan?
Genelde 1. viteste olabilir. Eski bir doğanım vardı araba durmadıkça 1.vitese geçmiyordu.tabi ben bütün arabalar böyle zannediyordum.bak şimdi özledim doğanımı .Biraz yağlama işe yarar. önerim wd-40.

Geri