Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok abi cereyan çarpmasın diye izole halı veridm. arkadaşlara.
artık böyle kavga gürültü değil,demokratik tepki ile halledeceğiz işlerimizi.
senmisin benim arabamı hafif kusurlu geçiren. öyle değil böyle geçirirler:kop:

mustafa geçen ctesi sabah saat 10 gibi gene haliç köprü girişinde gördüm senin 97 yi. peşine takıldım ama farketmedin makaslara başlayınca tem girişini kaçıracam diye ayrıldım peşinden... fazla makas atıyosun ona göre :)

Selam aydan aya giriyordum 2 ay olmuş :D

50.000 devirdik hala sıfır araba gibi vitesler sert geçiyor bazen 2ye 2.denemede geçiyor.
Varmı aynı sorunu olan?

merhaba abıler bende yenı gordum combo cuları (: bizde de 2008 1,3 combo var 65000 km de.. daha yenı aldık 1 ay olmadı bızde de 4. vıtese gecerken zorluk cekıyor dıgerlerı viteslerı de yag gıbı gecmedıgı kesın...

bır de depoyu doldurdunuz mu kac km gıdıyor diger combolarda... bız de sankı az gıdıyor gıbı geldı bana.. veya sole dıyeym onceden bızde 2004 kangoo 1.5 vardı ondan daha fazla yakıyor normal mıdır ?

Son düzenleme:
mustafa geçen ctesi sabah saat 10 gibi gene haliç köprü girişinde gördüm senin 97 yi. peşine takıldım ama farketmedin makaslara başlayınca tem girişini kaçıracam diye ayrıldım peşinden... fazla makas atıyosun ona göre :)

valla hiç farkında değilim abim :) sanırım artık bende farkında değilim valla normal kullanımdı o

br sorum daha var gecen gun yanasırken on sol camurluıkda sadece sıs farının oldugu yer oynamaya basladı ve yerınden cıkdı onu nasıl yerıne monta edebılırım ?

merhaba abıler bende yenı gordum combo cuları (: bizde de 2008 1,3 combo var 65000 km de.. daha yenı aldık 1 ay olmadı bızde de 4. vıtese gecerken zorluk cekıyor dıgerlerı viteslerı de yag gıbı gecmedıgı kesın...

bır de depoyu doldurdunuz mu kac km gıdıyor diger combolarda... bız de sankı az gıdıyor gıbı geldı bana.. veya sole dıyeym onceden bızde 2004 kangoo 1.5 vardı ondan daha fazla yakıyor normal mıdır ?

merhaba kardeş hoş geldin. bizim araçlar full depo ile sakin kullanımda uzun yolda 900 e yakın bir yol yapıypr.

şehir içi kullanımda sıkışık trafikte 650-700km yapıyor.

ben genelde sert kullanırım onun için hiç 900 gitmedim

Günaydın Garaj..
Size Combo yorumlarına devam..
Bizim araçlar 850-900 km yol gidiyor..Connectlerden sonra milletin inanası gelmiyor..:D

uzun yolda geçen hafta sonu 160 kuruş yaktı benim kerata bu bile bana çok geldi. debriyajım titriyor bu neden olabilir 90.km bazen üstüne çıktım 95. falan:) tabi buda nedeni olabilir:)

bızım kı de ortalama o kadar yakıyor ama kangoo daha az yakıyordu ya. bız bu daha az yakar dıe almısdık oysa (: neyse artk cOmbo Cu oLduk Bır kere. (:

Geri