Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merak Eden Arkadaşlar İçin :)
i1flsk.jpg

wqpmoh.jpg

Mustafa bak duy gör rakibin ne güzel fotolar ekliyor:) gerçi bunda benimde suçum var foto çekecez dedik nasip olmadı görüşmek neyse geldiğinde ekle bir kaç fotoda gözümüz gönlümüz açılsın.
Samet aracın maşallahı var güzel günlerde afiyetle binesin.

bi bakayım dedim beni fark eden olucak mı diye demekki fark ediliyormuşum :) ben buralardayım işlerim yoğunluğundan ve araca farklı şeyler yapmak adına hazırlık yapıyordum ondan yoktum bide yeni araba aldık ford fusion onla uğraştık alır almaz chip yaptırdık

Mustafa hayırlı uğurlu olsun yaradan kazadan beladan uzak tutsun afiyet şekerle binin yeni aracınıza.
yahu nasıl farkedilmezsin samet aldı yürüdü bak hadi yeni haberlerinle sıklıkla gel.
pasta cila ve bir kaç parça boya yaptırcam yakıt kapağı çevresinde darbe var düzeltilip boyancak ustalığı iyi aman aman pahalı olmayan usta aranıyor bilen duyan varsa ses versin.

Mustafa hayırlı uğurlu olsun yaradan kazadan beladan uzak tutsun afiyet şekerle binin yeni aracınıza.
yahu nasıl farkedilmezsin samet aldı yürüdü bak hadi yeni haberlerinle sıklıkla gel.
pasta cila ve bir kaç parça boya yaptırcam yakıt kapağı çevresinde darbe var düzeltilip boyancak ustalığı iyi aman aman pahalı olmayan usta aranıyor bilen duyan varsa ses versin.

samet benim dostumdur astraya bindi bizi unuttu bi anda klasman değiştirip astra arkadaşlarıda değişti :)

ama hakkın yolu bir sonuçta

aracın içini deri yaptırıcam, turbo değşicek, ön tampon değiştiricem bide farklı bişeyler yapıcaz araca yazda geldi diye :)

Mustafa bizim yakadamı usta yahu o tarafa geçmek çoruma gitmekten zor:)
turbo arızamı yaptı yine zorladın dimi makineyi hiç bir combo senin kadar zorlanmamıştır yeni kasa almana gerek yok zati senin combo yeni combo oldu:)

Mustafa bizim yakadamı usta yahu o tarafa geçmek çoruma gitmekten zor:)
turbo arızamı yaptı yine zorladın dimi makineyi hiç bir combo senin kadar zorlanmamıştır yeni kasa almana gerek yok zati senin combo yeni combo oldu:)

yok be abi 4 sene kulllandım turboyu hemde zorlanmış olarak normaldir 130000 oldu zaten :) abi dahada iyi olucak inşallah

Geri