Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bızım kı de ortalama o kadar yakıyor ama kangoo daha az yakıyordu ya. bız bu daha az yakar dıe almısdık oysa (: neyse artk cOmbo Cu oLduk Bır kere. (:
Bizde 1 tane Kangoo var Yol tutuş fren gidiş vs.. her türlü daha iyi Kangoodan Kangoo dan fazla yakıyorsa ki ben 1.3 e göre sanmıyorum 1.7 yi bilmem..
varsın fazla yaksın..

fazla yakıyor bız de bayagı bı bellı ettı kangoo daha az yakıyordu tabıkı ama combo daha iyi bugun istanbuLa gıddım kangoo da yapamadıgım hızı combo da yapdım arabada tıkyok sankı 90-100 de gıdıyormusum gıbıydı..hemde ınsanı yormuyor combo rahat ne bıleym.. (:

iyi geceler combo garaj bi sorum olcaktı Combolarımızn yolcu hava yastığını kapatabiliyormuyuz acaba?

Kango ile comboyu aynı başlık altında bile tartmaya gerek yok uzun yolda kango ile virajlara hızlı girenlere dikkat etmesini öneririm lastikleri bile o kasaya göre küçük yerden yüksekliği ise cabası Allah korusun cümlemizi kazadan belalardan.
Bu arada herkese günaydın:)

Herkese günaydın.. Hepimiz için hayırlı huzurlu bereketli bir hafta olur inşallah :)

Yolcu hava yastığı kapatma imkanı yok.. Ya da ben öyle biliyorum :) Ama kullanım kitapçığını dikkatlice okudum ve bu konuda hiç bir şey hatırlamıyorum..

Yunus merak ettim de neden kapatmak istiyorsun yolcu hava yastığını?

[QUOTE
Yunus merak ettim de neden kapatmak istiyorsun yolcu hava yastığını?[/QUOTE]

Evet abi güzel bir soru nedeni ne olabilir araçta küçük çocuk biniyor desek önde zati gitmesi yasak Yaradan o yastıkları görmeyi nasip etmesin.

abiim arabayı sürekli tek kişi kullanıyorum sabah işe giderken akşam dönerken tek kişi allah korusun biri gelir vurur bosuna yolcu hava yastıgıda patlayacak sehiriçi zaten emniyet kemeri takıyoruz. Öğrendiğim kadarıyla yolcu hava yastıgı patladıgında ön konsol tamamen değişiyormuş.bu yüzden sormuştum.

abiim arabayı sürekli tek kişi kullanıyorum sabah işe giderken akşam dönerken tek kişi allah korusun biri gelir vurur bosuna yolcu hava yastıgıda patlayacak sehiriçi zaten emniyet kemeri takıyoruz. Öğrendiğim kadarıyla yolcu hava yastıgı patladıgında ön konsol tamamen değişiyormuş.bu yüzden sormuştum.

hımmm bunuda bilmiyordum ön konsolun değişmesi bayağı maddi açıdan zorlar benim ön konsolda çizik var değişim kolay olsa ucuz bulsam değiştircem ama nerde bizim araçların parçaları çıkması bile pahalı yinede aklınızda olsun çıkma ön konsol gören duyan olursa haber ederse sevinirim yastığın patlamasını beklemeyelim yani:)

Geri