Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
face deki buluşma iptal oldu.. iptal midir şimdi ?

toplam 8 araba idik telefon geldi bi abimizden yeride önemli bizim için fakat gelemem deyince program ertelendi ve biz kendimiz haftaya cumaretesi gibi toplanır hasret gideririz dedik telini sen bize ver abi arıcaz seni

slm garaj biraz önce combomu büyük bi hasardan kurtardım önümde ani fren yapan bi 307 e bindirodum sükürler olsun ki durdurabildim arada 2.3 Cm kala

Allah (cc) korusun sevgili Abdurrahim..
Dikkat etmek gerekiyor ama şükürler olsun ki araçlarımızın duruş mesafesi lastiklerde yeniyse çok güzel..

Hepinize hayırlı akşamlar garaj sakinleri..

Allah (cc) korusun sevgili Abdurrahim..
Dikkat etmek gerekiyor ama şükürler olsun ki araçlarımızın duruş mesafesi lastiklerde yeniyse çok güzel..

Hepinize hayırlı akşamlar garaj sakinleri..
saolasın daha kendime gelemedim el frenini de çektim sonuna kadar çekmeseydim sade frenle durması imkansızdı çünkü arada 50,60 metre mesafe vardı aracın hızıda 70 80 arasıyndaydı ı:(:(:(:(

saolasın daha kendime gelemedim el frenini de çektim sonuna kadar çekmeseydim sade frenle durması imkansızdı çünkü arada 50,60 metre mesafe vardı aracın hızıda 70 80 arasıyndaydı ı:(:(:(:(

geçmiş olsun sanırım mesafen daha azdı 50 metrede 80. km hızda zorlanmadan bizim araçlar durur ülkemizde kazaların bir çoğu takip mesafesinin az bırakılmasından dolayı oluyor dün akşam avcılara giderken ben önümdeki araca oldukça mesafeli takip ederken arkamdaki benim tanponun nerdeyse tozunu alacaktı:mad:

Geri