Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
slm opelci gençlik ben sürekli sis farı değiştirmekten bıktım artık neden patlayıp duruyor bunlar ikiside gitmiş yine bi fikri olan varmı fiyatı ne kadar bunların komplemi değiştirmem gerekiyor elektrik aksamındamı bi problem var anlamadım gitti

10z5z7t.jpg

Combo Dobloyu Kafaladı:D:D:D:D:D:D

günaydın sağlam güçlü araç sahipleri gün sizi üzmesin.

gerçekten acayip bir görüntü hiç bir kaza iç açıcı değildir ama iki rakip oyuncu gibi bir birlerine savunma yapıyorlar sanki:)

Hayırdır niye 6 gündür kimse yazmıyor küskünlük mü var garaj..Bizim combonun cam sorunu bi fısfısla çözüldü.. Adamlar sprey sıktı fitillere ..Sanırım engel olarak görüp cam yarıda kalıyormuş ..Mevzu çözüldü..

ne yapayım kardeşim takılıp gidiyoruz hayatın içinden iş güç ve araba derken zaman çok çabuk geçiyot haliyle.
estafurulllah mustafa senın makıneden cekmışler :D
bu arada resiminde güzelmiş :) hangi kamyondan çekildi :)
bız ne olsun mustafa bu maaşi arabaya yatırdık ya kardeşim sorma fennı muayne + lpg sızdırmazlık muaynesı + eksoz muaynesı + sıgorta +kasko napcam bılmıyorum hepsı haftaya tam takır olması lazım 17 sınde muayneye gırcem :sorry:
cok şukur devam edıyoruz bugun ılk defa yagmur dındı bıraz hava gene kapalı yagcak takılıyoz ya kanka benım gözluk kutusunu unutma ya :D:D

bız ne olsun mustafa bu maaşi arabaya yatırdık ya kardeşim sorma fennı muayne + lpg sızdırmazlık muaynesı + eksoz muaynesı + sıgorta +kasko napcam bılmıyorum hepsı haftaya tam takır olması lazım 17 sınde muayneye gırcem :sorry:
cok şukur devam edıyoruz bugun ılk defa yagmur dındı bıraz hava gene kapalı yagcak takılıyoz ya kanka benım gözluk kutusunu unutma ya :D:D

valla unutmuştum kendimede almam lazım hemen müdahele edeyim :)

Geri