Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tanıdıgım combo varr sizle buluşşturucam:) BAHTİYAR ALTUNTAŞ aracıdır:) 34bj2521
8fdbf76b-6249-43a3-93aa-0252058781ddPH_190.jpg

Son düzenleme:
Öncelikle Hoş Geldiniz Combo Şekil Olmuş Ama Angelde Olsa Tam olucak Gißi Kazasız ßelasız...

artık bende aranızdayım arabayı yenı aldım 2009 opel combo city plus 1.3 dizel 75ps
herkeze selamlar :)))

öncelikle siz combocu arkadaşlara bişeyler danışmak istiyorum arabayı beyaz aldım arabada dış aksamdaki nekadar siyah parça warsa (tampon-kapı kolları-çamurluk çıtaları kapı çıtaları-aynalar v.b) hepsini beyaz yapmayı düşünüyorum ve sewdiğim bi abimin yardımıyla ön tamponu değişik bir modifiye yapmayı düşünüyorum bu işlemlerden sonra araca 16-17 gibi simsiyah jant ve angel far taktırırsak sizce olurmu yoksa çok abestmi kaçar fikirleriniz benim için önemli şimdideden tüm arkadaşlara teşekkürler :)))

Ergüder aramıza hoş geldin
COMBO ile ilgili tüm bilgileri burada paylaşabilirsin

Jant ve Angel tamam derim (Ama jant konusunda 17 taktırma demişlerdi bana iyice bir araştırman lazım)

Boya işine gelince bende siyah olanları griye boyatacaktım ama bir kaç kişi ''Boyalar daha sonra dökülür. '' demişlerdi

Ya da ''çok iyi usta'' bulman lazım derim

COMBO'lara en çok yakışan aksesuar olarak yan, arka krom demir ve üst çıtaları öneririm

Hayırlı günler

erguder. hayırlı olsun. 2 şey hariç herşey tamam. siyah yerlerin hepsini boyatma.çok sırıtıyor.birde öneri.forumdaki bir arkadaş ta gördüm.O.Z ultra leggera black. şiddetle tavsiye ederim.hemde 17''

erguder. hayırlı olsun. 2 şey hariç herşey tamam. siyah yerlerin hepsini boyatma.çok sırıtıyor.birde öneri.forumdaki bir arkadaş ta gördüm.O.Z ultra leggera black. şiddetle tavsiye ederim.hemde 17''
+combo
Hoşgeldiniz 75 bg ?? ruhsatta yazan mı ? Yazılımda değişiklik mi yapmışlar?

arkadaşlar fikirleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim. hepsini değerlendirerek bişeyler yapmaya çalışacağım ve yaptıklarımıda burada yayınlayıp sizin yorumlarınıza sunmaya çalışacağım :))

Geri