Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
+combo
Hoşgeldiniz 75 bg ?? ruhsatta yazan mı ? Yazılımda değişiklik mi yapmışlar?

waalla arkadaşım aracı alırken söylediler 70bg lerden şikayet çok gelmiş bu yüzden 2009 lar 75 olarak üretildi dediler ama ruhasata bakmadım :))) ruhsat araçta bi ara bakar yazarım.

waalla arkadaşım aracı alırken söylediler 70bg lerden şikayet çok gelmiş bu yüzden 2009 lar 75 olarak üretildi dediler ama ruhasata bakmadım :))) ruhsat araçta bi ara bakar yazarım.
Sanmıyorum bence değişiklik yapacaklarını multijette aynı motor bizimki de bizimki 69 o 75 bg :D

Son düzenleme:
erguder. hayırlı olsun. 2 şey hariç herşey tamam. siyah yerlerin hepsini boyatma.çok sırıtıyor.birde öneri.forumdaki bir arkadaş ta gördüm.O.Z ultra leggera black. şiddetle tavsiye ederim.hemde 17''

samet abinin jantları 18' inch diye biliyordum ama yanlışım olabilir

selam arkadaşlar....
erguder aracın hayırlı olsun.. Allah (cc) kaza bela vermesin..

Ocak ayında aracın muayenesi var, Kasko yenilenecek, Trafik sigortası yenilenecek, Aracın vergisi... Ocak ayında battık valla... :)

Ya arkadaşlar Hem Kasko hemde trafik sigortası yaptırmak bana tuhaf geliyor..
Aslında Kasko yaptırana Trafik sigortası zorunlu olmaması gerekiyor öle değil mi?
Yoksa yanlışmı düşünüyom :D

daha bir ay oldu alalı aracı battım.17000 araç+800 alış,muayene. aha şimdide 120000 bakımı geldi+ 10 gün sonrada bandrol var. kasko 1300 ytl gitti.trafik sigortası 140 verdim galiba. ben mahvoldum bu ay.

samet abinin jantları 18' inch diye biliyordum ama yanlışım olabilir

aklıma gelmişken sorayım benim combo kaset çalar lı. yerine spor paketteki gibi combo c.d çalar takılırmı, takılırsa bana kaç gayme ye patlar.bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

Sinan ben aracı aldığımda yetkili servise sormuştum.. Değiştirilebiliyormuş.. 2005 yılında yetkili servis bana 500-600 YTL civarı bir fiyat vermişti.. Bende değmez diye taktırmamıştım.. ;)

S.a arkadaşlar =) Duydumki Benm Adım Geçio Kulaklarım Çınladı Geldim Hemen :D Benim Jantlar 17 yaw 18 le o araba yerinden kalkmaz =)) 215 lerle böleyse 225 lerle tahmin edemiyorum =)) Hayırlı olsun

a.s valla ben çınlatmadım.erguder'in suçu.ben dedim dimi 17'' diye. kusura bakma samet abi rahatsız ettik.

Geri